Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te milyen véleménnyel vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen véleménnyel vagy a pasid haverjairól? Szoktatok velük közös programokat csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
többé-kevésbé nagyon bírom őket, el szoktunk menni ide-oda, vagy csak iszunk egyet. köbö heti egy alkalmat jelent.
2013. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom barátait nagyon csípem. Elmegyünk néha velük bulizni közösen, ők is hozzák a barátnőiket, és jól elvagyunk. Bizalommal fordulok feléjük is, mert látom, sokat jelentenek a barátomnak.

Az exbarátomnál viszont nem egyszer előfordult,hogy betettek a barátai. Mindig leitták magukat a sárga földig, és heccelték az akkori párom hogy miért nem vállal be valakit a részeg kis luvnyák közül. Nekik nem volt barátnőjük, és mindig az alkalmi kapcsolatokra utaztak. Nem vettek engem komolyan, mert képes vagyok mértéket is tartani, és általában nagyon flegmán viselkedtek velem. Azt vallták hogy "visszahúzom a barátom, mellém butul majd". A piálásban próbáltam visszahúzni max.

Rá is ment a kapcsolatunk. Rájuk mindig volt ideje, engem mellőzött. Fuujj.

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek haverjai,barátai.Egy sem.Még a kollegái között sem.
2013. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 00:33

Az elég gáz.


Amúgy éppen azt akartam írni, hogy az nem teszi tönkre a kapcsolatot, ha egy pasi nem ilyen bulizós típus? Ha mondjuk mindig csak kettesben akar lenni a csajjal?

2013. jún. 22. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mivel én is szeretek bulizni, "elvárom", hogy a párom is jöjjön velem.
2013. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jóban velük, nem is nagyon ismerem őket. A barátom 1.5 évvel fiatalabb nálam, a korához képest érett, na ez azok alapján amiket mesél a haverjairól, róluk nem mondható el. Így inkább nem is vagyok rájuk igazából kíváncsi. Régebbről van 2 közös ismerősünk (nekik köszönhető, hogy összejöttünk), na őket nagyon kedvelem, de közös programot pont tavaly nyáron csináltunk velük utoljára...
2013. jún. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóban voltam velük. Egyiket másikat úgy megszerettem, hogy szinte már testvéreimmé lettek. Persze akkor szakitottunk :((

De vele azóta is tartom a kapcsolatot.

2013. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem szeretem őket, csak a gond van velük állandóan. a közös programok amikor voltak, erőltettek voltak és körülményesek.

Az a legjobb amikor együtt megyünk valahova, ketten.

Ha külön megyek vagy megy, abból csak a sértődés van, a féltékenykedés.

Egyébként próbálom velük szembe a távolságot tartani, és nem megsérteni őket.

2013. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ismerem a párom haverjait, max 5 percre megállnak dumálni az utcán ha szembe jönnek, de be se mutat nekik...
2013. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon bírom a barátait, szerintem ők a világ legjobb barátai! :) Csináltunk már velük közös programot, egy egész hétvégét együtt is töltöttünk a Balatonon, és valószínűleg fogunk is még programokat együtt csinálni. :)
2014. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!