Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keresek egy lányt, akinek...

Keresek egy lányt, akinek minden mindegy. Hol találok ilyet? 23/F

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Kérem legyetek erre tekintettel.


Tudom, hogy ez nem egy társkereső, de már sok helyen próbálkoztam, és sajnos senkit se találtam akinek megfelelnék. Tehát egy olyan lányra gondoltam, akinek már minden mindegy. Ne legyenek elvárásai a külsőmmel kapcsolatban, cserébe persze nekem sincsenek. Két feltételem van: legyen nő és ember. Kor, magasság, súly, bőrszín nem számít. Nem baj, ha enyhén fogyatékos, vak, süket, néma, súlyos égési sárülése vagy végtaghiánya van. Ha magadra ismersz, vagy esetleg van a környezetedben, olyan személy aki megfelel a fentebb írtaknak, akkor kérem jelezzétek. Köszönöm



2013. nov. 8. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
boccs haver, de itt nem találsz
2013. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Akit te keresel az a ku*va nevet viseli
2013. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy valamirevaló fogyatékkal, sérüléssel élő embernek is vannak elvárásai, szerencsére. Ők sem a maradék, akik között turkálhatsz csak úgy.
2013. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Pretty Ballerina ***** válasza:
Vannak gondok.
2013. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
toxikológia környékén
2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom eldönteni,hogy a világ süllyedt ilyen mélyre,vagy csak ez az oldal.
2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már évek óta csak hozzájuk járok. Én komoly kapcsolatra gondoltam. Nem szex kell, az se gond, ha Krisna-tudatú, tehát csak gyerekvállalásnál van szex. Nekem magányom van, nem kangörcsöm.
2013. nov. 8. 22:56
 8/19 A kérdező kommentje:

"Egy valamirevaló fogyatékkal, sérüléssel élő embernek is vannak elvárásai, szerencsére. Ők sem a maradék, akik között turkálhatsz csak úgy."


Igen, sajnos. Ezt már én is észrevettem.

2013. nov. 8. 22:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Tényleg mindegy? Merre laksz? Én beteg vagyok, csúnya, depressziós, furcsa, rövidhajú, kismellű, és a szex se érdekel túlzottan. Viszont abszolút semmi elvárásom nincs. Pesti vagyok. Ha így is érdekel és még nem találtál senkit akkor írj. >.>""
2013. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem küldenél magadról egy képet priviben, hogy mi baj van a külsőddel?
2013. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!