Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keresek egy lányt, akinek...

Keresek egy lányt, akinek minden mindegy. Hol találok ilyet? 23/F

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Kérem legyetek erre tekintettel.


Tudom, hogy ez nem egy társkereső, de már sok helyen próbálkoztam, és sajnos senkit se találtam akinek megfelelnék. Tehát egy olyan lányra gondoltam, akinek már minden mindegy. Ne legyenek elvárásai a külsőmmel kapcsolatban, cserébe persze nekem sincsenek. Két feltételem van: legyen nő és ember. Kor, magasság, súly, bőrszín nem számít. Nem baj, ha enyhén fogyatékos, vak, süket, néma, súlyos égési sárülése vagy végtaghiánya van. Ha magadra ismersz, vagy esetleg van a környezetedben, olyan személy aki megfelel a fentebb írtaknak, akkor kérem jelezzétek. Köszönöm



2013. nov. 8. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

próbáljatok ti ketten beszélgetni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Lehet a két kérdés nem véletlenül jött 10 percen belül.

2013. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én félig siket vagyok szóval ANJAD!
2013. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a magány nagyon befolyásolja az embert,de!Nem kétségbe esetten kell egy nőt keresni,hanem kivárni a megfelelőt!Tudom hülyén hangzik,de ha megértél egy kapcsolatra,jön az is magától!De ha stresszelni fogsz rajta,görcsösen ragaszkodni érte,sosem lesz párod!
2013. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Komoly választ nem tudok adni. Nagyon , de nagyon tekintettel voltam rád.
2013. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem értem egyébként mi a gondotok. Örülök neki, hogy ti baromira jól néztek ki, és gyakorlatilag mindenkit külső alapján ítéltek meg vagy szerettek belé. De sajnos nem mindenki ilyen szerencsés.

Vannak olyan férfiak, akikkel csúnyán elbánt a sors vagy a genetika. (Kinek mi tetszik.) És reménykedem benne, hogy van ilyen lány is. Fontosnak tartom, hogy ő is olyan legyen, mint én, mert akkor nem csak egy pár, hanem sorstársak is vagyunk egyben. És ez fontos számomra.

2013. nov. 8. 23:49
 16/19 anonim válasza:
Küldenél nekem is egy képet privátban?Nő vagyok, és kapcsolatban élek, de hátha adhatok pár tippet, hogy mi a para a külsőddel, és miért nem bírnak a csajok....
2013. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kösz a kommentet utolsó, most nem tudom kiemelni a kérdésemet.
2013. nov. 9. 21:34
 18/19 A kérdező kommentje:
Én tudom miért nem bírnak. Csak az a gond, hogy a dolgok genetikaiak. Nem lehet változtatni rajtuk. Talán majd 50 év múlva, de azt hiszem akkor már mindegy lesz.
2013. nov. 9. 21:35
 19/19 anonim válasza:

De mégis mi?Genetikai?

Ezt most úgy érted, hogy pl kövér vagy vagy pattanásos, vagy nagy a füled, vagy mi?

Szerintem külsőleg majdnem mindenen lehet segíteni.A legtöbb ember baja, hogy kövér, ha ez tényleg nagy gondot okoz, kezdj el edzeni...Persze zet könnyű mondani tudom, de inkább leéled az életed elégedetlenül, minthogy megmozdítsd magad?Nagyon sok embernek sikerült, neked miért nem?Ha más "genetikai" hibáid vannak, pl a csúnya bőr, azon is lehet segíteni, vagy...hát tényleg nem tudom elképzelni h mi bajod lehet még?! Mi lehet olyan súlyos??Tényleg annyira nagyon súlyos, hogy egy realitybe illenél vele a Discoveryn?Ha nem, akkor biztos, hogy lehet rajtad segíteni!!

2014. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!