Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt neveznék szerelemnek?

Ezt neveznék szerelemnek?

Figyelt kérdés

Kb. két hete a buszon hazafelé jövet megpillantottam egy lányt akire úgy felfigyeltem, mivel hát jól néz ki. (Azt tudnotok kell, hogy sajnos egy héten egyszer buszozunk együtt, csütörtökön.) Legutóbbi csütörtökön elhatároztam magamban, hogy lépnem kellene valamit. Egész úton kerestem a tekintetét, csak sajnos pont úgy állt, hogy nekem háttal. Párszor hátranézett, próbáltam szemezni vele, de nem jött össze. Mikor szálltam le, akkor néztünk 1-2 másodpercre egymást szemébe és hogy is mondjam. Nem tudom leírni az érzés. Egyszerűen.. kész lettem. Azóta minden nap (nov. 7) rá gondolok arra, ahogy a szembe néz. De van egy kis bökkenő, ami lehet, hogy csak az én "hibám". Mégpedig az, hogy amikor megpróbálom "újra játszani" a történetet a fejemben csak néha ugrik be az arca.

Azóta a nap óta nagyon várom már a csütörtököket. :)

Először is köszönöm, hogy elolvastad.

15/F



2013. nov. 9. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

zsenge, gyenge kis fiatal kisfiú vagy.


majd idővel kin9övöd

2013. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mármint? Mit növök ki?
2013. nov. 9. 00:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki :) Szólítsd le a lányt ;)
2013. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem. De amúgy cuki. :)
2013. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tervezem. :) Csak annyi a bökkenő, hogy mindig a barátnőjével utazik. Meg még annyi, hogy bár egyeltalán semmi tapasztalatom sincs ilyen téren, szvsz meg kellene tudnom, hogy én is bejövök-e neki.

Mindenesetre megy a zöld!

2013. nov. 9. 01:02
 6/17 A kérdező kommentje:

1:00

Mit értesz az alatt, hogy Plátói szerelem?

Kifejtenéd kicsit?

2013. nov. 9. 01:03
 7/17 anonim ***** válasza:
november 7 óta minden nap gondolsz rá... ma november 9 van. mennyire aranyos :)
2013. nov. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt akartam azzal kifejezni, hogy egész nap Rajta jár az agyam. :)
2013. nov. 9. 01:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha csak rövid ideig látod vkinek az arcát, főleg amikor még csak épp h látásból ismered, akkor az egyébként se ugrik be a körvonalak. Ez akkor múlik el, ha viszonylag huzamosabb ideig beszélsz vele vagy nézel rá, vagy csak rövid ideig sokszor és utána beivódik. Ez teljesen normális.


Először is ajánlom h keress rá facebookon, akkor elég sok mindent megtudhatsz róla, szinte nagyjából mindent, legalább is a világ felfogásáról és a stílusáról, mindennapjairól. Esetleg az is kiderülhet h mikor utazik még más napokon, azon a "buszon".


Ui.: A leszólítást én nem merném vállalni, de lehet h Nálad máshogy van és még sikered is lesz. ;)))


Sok sikert! ;DDD

2013. nov. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már csak az a probléma, hogy semmit nem tudok róla, ezért pl. facebookon se tudom megtalálni.
2013. nov. 9. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!