Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti, ha leveleztek egy...

Lányok! Ti, ha leveleztek egy fiúval és a fiú olyat ír, hogy nem szereti a szórakozóhelyeket, a diszkókat és ti igen, akkor megsértődtök rá? Esetleg nem lesztek utána kíváncsiak rá és nem írtok neki többé?

Figyelt kérdés
18/F
2013. nov. 9. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé diszkós r*banc aki ilyen.
2013. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DEhogy. Ez elég gyerekes hozzáállásra utal. MIndenkinek szíve joga eldönteni mit szeret. Mondom ezt úgy, hogy én is szeretem a diszkókat.
2013. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Egyáltalán nem sértődnék meg. Max ha együtt vagyunk, akkor nem diszkóba megyünk, hanem kávézóba vagy kisebb kocsmába, ahol lehet beszélgetni, stb. Vannak helyek, ahol van lehetőség mindkettőre, szóval ha táncolni akarsz, akkor táncolsz, ha meg nem akarsz akkor csak ültök és beszélgettek. Emellett persze őszintén megmondom neki, hogy én szeretem a diszkókat, és szeretnék továbbra is menni, ha szeretne velem jönni, akkor jön, ha nem akkor nem.
2013. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogyis. Azért, mert máshová jár el, vagy más hobbijai vannak, mást szeret, még lehet normális. Nem (csak) az a jó, amit én csinálok :)
2013. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!