Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány mondjuk aki nem...

Van egy lány mondjuk aki nem igazán tetszik nektek de ti tetszetek a lánynak mit tennétek?

Figyelt kérdés

az a szitu hogy van az a csaj és nekem nem nagyon jön be de én nagyon tetszem neki és szeretne többet is nem csak randizgatni hanem simán szóba jöhetne a gyerek meg a házasság is de az a nagy gond hogy nekem nem nagyon tetszik és nem tudom mi lenne ha össze jönnénk és mondjuk megtörténne az aminek meg kell de megbánom és szakítani akarok az gáz lenne nem?

Nem egy szépség a csaj (jó én se vagyok egy Adonisz) de valahogy nem jön be de félek lassan kifutok az időből és nem lesz soha rendes kapcsolatom. 27/f



2013. nov. 9. 21:37
 1/10 zotanbro ***** válasza:
érzel iranta valamit?
2013. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem igazán... :(
2013. nov. 9. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be, akkor ne hitegesd.
2013. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zotanbro ***** válasza:
ha nincs erzelem csak reszerol akkor hagyd..
2013. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is így gondolom csak félek hogy nem jön más és nem találok majd mást aki adna egy esélyt...mert ő ad
2013. nov. 9. 21:46
 6/10 A kérdező kommentje:
2013. nov. 9. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ides! Ha szépen elmondod neki ugyanezeket és tudatod vele, hogy egy próbát meg érhet, de nem garantálsz semmit sem, akkor nem hasznaltad ki. Nem kell sunyizni és szerintem az visszataszító, hogy félsz-böl lennél vel mer "mi lesz ha nem jon össze és lemaradok a családalapításról"... pfaaaj b+!
2013. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

heti 1nek iktasd be.

átmész hozzá,kizabálod a hűtőjét,perverzkedsz vele mindenféle pózban,aztán hazajössz és rá sem csörögsz egy hétig.

meg olyan dolgokra is lehet használni,ahova cink elmenni egyedül,de téged érdekel,pl mozi,színház.

2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi emberek majd még gondolkodom rajta...féreg te haszns tippet adtál köszi
2013. nov. 9. 21:55
 10/10 anonim válasza:
Ne húzd sokáig a döntést mert csak még nagyobb reményeket kelltesz fel a lányban!Ha nem érzel iránta semmit akkor ne bonyolódj vele semmibe meg kell neki mondanod hogy maradjatok csak barátok.Szépen közöld vele ha már ennyire szeret :) De ha tényleg nem érzel iránta semmit akkor ne ölelgesd puszilgasd..kihasználás céljából pedig ne használd saját magad kielégitésére mert csak reményt táplálsz belé mert ő komolyan veszi.(Tudom hogy ez nem ide tartztozik de velem most pont ez zajlodik le hogy nem sheret de kihasznal önmaga ,,kielégitesere" és en folyton elhiszem :( ) Szoval ennyit tudok most hirtelen tanácsolni ha többet akarsz tudni irj rám privatban ;) (15 eves lany vagyok)
2014. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!