Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán bármi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán bármi esélyem lányoknál úgy, hogy nincsenek káros szenvedélyeim?

Figyelt kérdés
(Soha nem fogyasztok alkoholt, nem dohányzok, nem drogozok, nem kötekedek )
2012. júl. 23. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Több esélyed van, mint akinek káros szenvedélye van, hidd el.
2012. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Antimod ***** válasza:
100%
Ez aranyos kérdés! Bizonyos lányoknál nincs sok esélyed, a normálisabbjánál viszont nagyon is van.
2012. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgymond "normális" lány vagyok, és alapból ilyen embert keresek. Cigis nálam szóba sem jöhet, drog alap, hogy nem, alkoholt pedig max. alkalom adtán fogyasszon.
2012. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem az utolso harommal nincs gond. De a nem kotekedo ne legyen egyenlo a tutyi-mutyival.

Viszont, en sem szertem az alkoholt s ez, sokszor hozott mar kellemetlen helyzetekbe.

- Gyere jo fej vagy, igyunk valamit?

- Nem koszi nem iszom alkoholt.

Tobbet az a tarsasag nem is hivott sehova.


Exem apukaja:

Ne legyel mar toketlen, itt ez a jo kis hazi korte. Kostold meg nagyon finom, 45%os!


S sorolhatnam az eseteket. Ha tarsasagban vagyunk akkor long drink-et fogyasztok keves alkohol sok egyeb. pl. Gin tonic, Wiskey and Coke.

Igy legalabb nem neznek csodabogrnak. Az alkohol fogyasztas kulturank resze, sajnos...

2012. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled - csak jó helyen keresd a lányokat. Nem a diszkóban meg a bulikon, mert ott nem a neked valók vannak.


Az alkoholfogyasztást én úgy kerülöm el, hogy mindig azt mondom: nem ihatok, mert vezetek. Barátom ugyanígy. Ráadásul ez igaz is, mert mindenhova biciklivel megyünk. Sokkal kevesebbet kell magyarázkodni, mintha azt mondanám, azért nem iszom, mert nem akarok. Persze az feltűnhet valakinek, hogy miért vezetünk mindketten, ha láthatóan együtt vagyunk.

2012. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gond:) Nekem tetszenél!
2012. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy nincsenek káros szenvedélyeid. Csak a külsőd számít.
2012. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de van káros szenvedélyed.nyafogsz.
2012. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Látszik hogy ilyen külsőségekre fogod, hogy miért nem találsz magadnak senkit. Nem, ez egyáltalán nem számít lányoknál, nem is fog soha.

De! Sokan teljesen antiszociálisak, mint ahogy az egyik előttem lévő is írta. Arra, hogy gyere igyunk valamit, olyan jófej vagy, nem az a válasz, hogy kösz, nem iszom alkoholt, hiszen inni nem csak alkoholt lehet!!! Én sem iszom mindig, bár néha valami könnyebbet szoktam, esetenként 1-1 pohárral. Viszont előfordul, hogy hónapokig nem iszom alkoholt, de olyankor is járok társaságba, viszont a legtöbb helyen árulnak limonádét (többfélét is, és úgy néz ki, mint valami koktél sokszor), gyümölcsleveket, alkoholmentes üdítőt pedig mindenhol. Dohányozni úgy sem lehet már a szórakozóhelyeken, szóval ez en is kérdés, senki nem azt nézi, hogy van-e a kezedben cigi. Drogozás meg a kötekedés meg baromság és túlzás, hogy ez bárhol is előny lenne, azt te is érzed.

De az, hogy esetleg arra fogod, hogy nem jársz el szórakozni, hogy nincsenek káros szenvedélyeid egy általános probléma. Így mindig van kifogás. Azért nem kellek senkinek mert az egész világ romlott. És ha nem ezt, akkor olyasmit szoktak kifogásolni, hogy minden nő kurv4. Persze, szarul esik, amikor azt látod, hogy a haverod a gyönyörű barátnőjével smárol melletted, egyszerűbb azt mondani, hogy nem, nem te nem kellesz a csajoknak, hanem ők nem kellenek neked, erkölcsi okokból.

Ha egyébként normális vagy, akkor mindig van esélyed, de ahhoz jófejnek kell lenned, olyannak, aki nem unalmas, lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni és hülyéskedni is. Tudja, hogy mikor kell lazának lenni és mikor kell romantikázni. Mivel a lányok nem vizuális típusok annyira, mint a férfiak, ezért egy olyan srácnak, aki jófej a külsejétől függetlenül több esélye van a lányoknál, mint fordított esetben egy esetleg csúnyácska, de jófej csajnak.

Szóval ha lányok terén a fantáziád tovább terjed, mind a nyáladzás és a vörös rózsa, akkor mindenképpen van esélyed, csak mindig először azt nézt, hogy benned mi lehet a baj, ahelyett, hogy a környezetedet hibáztatnád...

2012. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem járok szórakozni, illetve, hogy nincsenek barátaim. Emberek rendes, kedves, megbízható valakinek tartanak. A kérdés azért tettem fel, mert úgy tűnik hátrány jelent az hogy nem részegedek le a szórakozóhelyeken. Egyszer pár évvel ezelőtt még egy templomban megismert lány is azt mondta, hogy nem tudná olyannal elképzelnie magát akivel nem lehet meginni egy üveg bort kettesben gyertya fény mellett. Én azért nem fogyasztok alkoholt mert megesküdtem, hogy nem leszek olyan, mint sokan a családomban illetve ismerőseim között. Akkor jutottam erre az elhatározásra amikor 15 évesen nagymamám felhívott hogy nem bírja tovább elviselni alkoholista nagyapámat és véget fog vetni az életének. (azon a környéken kertes házak mérnökemberek laknak volt más is akit még vertek is ezért inkább vonat alá vetette magát, pedig volt kisgyermeke is, én esetem még nem is a legrosszabb) Elhatároztam, hogy én nem fogom így tönkretenni a leendő családom életét. Ennek ellenére úgy néz ki, hogy pont emiatt nem lesz soha senkim, ami bizonyos szempontból érdekes...
2012. júl. 25. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!