Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes kibékülnöm...

Szerintetek érdemes kibékülnöm vele vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátkozni egy csajjal csak az a bökkenő, hogy szerelmes vagyok belé, ő viszont nem akar többet mint barátság. Viszont az meg nekem volna szenvedés leginkább, meg neki is kellemetlen lenne avval a tudattal, hogy én többet akarok tőle mint barátság. Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mi legyen. A józan eszem azt mondja hogy hagyjam a francba a szívem viszont azt hogy igen. A másik bökkenő meg az hogy csúnyán összevesztünk egy félreértés miatt. Pl. amikor ő hívott játszani honfoglalón, akkor egyből mondta hogy takarodj ki, pedig ő hívott és nem én, ha ezt tudom be se léptem volna. Meg olyat is csinált, hogy azt mondta elmegyek fürdeni azt 2 perc múlva visszatért, pedig annyi idő alatt meg sem lehet fürödni. Viszont el akart hívni bulizni én meg nemet mondtam. Na ebből lett a vita, hogy minek jópofizik elmond a hátam mögött stb. holott valószínűleg nem csipi a burámat. Én a felé húznék inkább,hogy nem kéne erőltetnem a dolgot, mert csak magamnak ártanék vele. Hiába szeretnék a barátja lenni, de így nem lehet szerintem.

2013. nov. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd! a te érdekedből.
2013. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2. esély mindenkinek jár.
2013. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Öcsém...

1. Gyerek még a kiscsaj és csak játszik veled húzza az agyadat.

A saját érdekedben kerüld, mert csak magaddal cseszel ki első sorban.

Röhej az összes dolog amit leírtál a viselkedéséről. Anyucitól kéne neki jobbról balról 1-2 saller. Majd kinövi...


2. Eleve nem barátságot akarsz tőle, szóval ezzel is csak magadat csapnád be és szivatnád magadat. Ilyen emberre időt/energiát kár pazarolni. Majd olyan lánnyal foglalkozz aki nem hülyít és tudja az igyekezetedet értékelni.

Ha már most ilyen marhaságokat csinál veled, gondolj bele ha még kapcsolatban is lennétek, mennyi baromsága miatt fájna a fejed.

A kislány HAJÍTÓS!!!

2013. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyetértek veled 3-as válaszoló! valóban többet szeretnék tőle mint barátság. Szerintem is hagynom kéne a fenébe, de valami mégis azt súgja hogy béküljek ki vele. Nem értem magamat sem. Elhagyott a józan gondolkodásom és csak őrlődök magamban egész nap, hogy mi legyen. Bár amikor játszottunk honfin különbe volt ott egy másik ismerőse is és írta, hogy mondott rólam ezt azt a csaj (ő is jelen volt). Ki tudja miket, lehet jó vagy rossz is. Rá is kérdeztem erre az ismerősre és nem válaszolt. Vagy nem lehet hogy csak azért ilyen a csaj, mert a barátnői befolyásolják, meg az hogy van egy állítólagos pasija is. Elképzelhető hogy mégis akar tőlem valamit? Bár szerintem nem. Mondjuk elhívott diszkóba is csak nem tudom minek!
2013. nov. 11. 16:29
 5/7 Szjger13 ***** válasza:
100%
Hagyd később még megbánnád!
2013. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj ha egy lány nem akar tőled semmit (még akkor sem ha tudja, hogy te igen) az azt jelenti hogy abból nem lesz semmi. Kivétel csak akkor van ha szánalomból jön össze veled. Ami a te esetedben abszurd. És a másik nézet pedig az, amit ebből leszürtem, hogy csak kihasznál.
2014. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Srác..én ezt 2x játszottam el. 2 lány osztálytársal. Egyiknél 3,másiknál 2 évig. Most mind a kettő egy nyomorékkal jár helyettem és nagyon szar érzés. Hagyd a fenébe,még mielött tovább sérülsz!! Habár én sem fogadtam meg a tanácsokat,mert erősebb volt az érzelem,de hidd el..ne..állj le! .. :/
2014. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!