Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Őszintén, mi a véleményetek...

Őszintén, mi a véleményetek rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Én már csak abban hiszek, hogy szexelni jó, túl sokat csalódtam a lányokban és látom nap, mint nap milyenek jellemre, nem hiszem, hogy van olyan lány, aki nekem bejönne külsőre és belsőre is egyaránt. Ma már ott tartunk, hogy a lányok csak dugásra valók, egyszerűen utálatos, idegesítő, buta beképzelt, egoista a nagy részük, aki nem az meg csak azért nem, mert önbizalomhiányos vagy sokat csúfolták és rondának látja magát. De ők meg nem jönnek be nekem, a vonzó lányok viszont mind szörnyellák, csak meg kell dugni őket aztán dobni, mert másra sajnos nem jók. Szar bele godnolni, hogy így mégis hogyan lesznek gyerekeim, ha a nem vonzó lányok nem vonzanak, a szépek meg defektesek.

Sokáig én is csak szerelemre, normális párkapcsolatra vágytam, mint bárki más... még most is arra vágyom mélyen belül, de egyszerűen nincs megfelelő lány és nem lehet egyben sem megbízni, sokan adják itt a szépet, aztán kihasználnak, átvernek, megcsalnak stb. Ezért a legjobb védekezés a támadás, csak dugom őket, arra megyek, hogy jókat szexeljek velük aztán felőlem mehetnek ahová akarnak. Olyat még úgysem találtam, aki nekem megfelelne személyiségre.


2013. nov. 10. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs önbizalmad
2013. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez a te saját megítélésed, a te dolgod és a partnereidé!
2013. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha már eleve így állsz hozzá, ne is csodálkozz...

2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem vonzó lányok nem vonzanak, a szépek meg defektesek"


nope.flv

2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazt gondolom én is, amit az első. Önbizalomhiány.


(Nagyon jellemző, hogy akiknek nincs egészséges önbizalmuk, azok mások leértékelésével igyekeznek saját magukat jobbnak, többnek feltüntetni. De ez csak álca, nem vezet sehova.)

2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ronda vagy
2013. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy te már a d*gást sem élvezed,és nagy bajban leszel nemsokára.Utálatból,bosszúból szexelsz,és ez nem fog jóra vezetni...
2013. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös, én ezzel nem értek egyet. Most komolyan mi a vonzó egy olyan lányban, aki cigizik, olyan büdös a cigitől, nem képes köszönni egy fiúnak, ha az köszö neki, annyira tiszteletlen, azt hiszi ő neki minden jár, csak, mert szép és vonzó. Én az ilyet felpofoznám, csak, hát a hülye nők védelme miatt mindig ki kell nyalni a seggüket is lássátok hová jutottunk, a lányok azt hiszik magasabbrendű lények a fiúktól.
2013. nov. 10. 16:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Üres vagy és nőgyűlölő.. :S ráadásul ostoba is.
2013. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem te mentálisan sérült vagy, kérdező. Talán kissé adj alább az igényeidből, esetleg keress más társasági köröket, mert én például körül vagyok véve intelligens és egyben szebbnél szebb lányokkal, olyanokkal, akikről te csak álmodhatsz. Az egész egy vicc, amit leírtál. TE például mit tudsz nyújtani az igényeid ellenében? Kis hisztis p*cs.

Attól meg isten ments minket, hogy szaporodj ilyen mentalitással.

2013. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!