Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknál ez valami ösztönös...

A lányoknál ez valami ösztönös dolog, hogy egy cuki, aranyos, alig 160centis fiút mintha valami ösztön útján elutasítanának mindnyájan?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég olvastam valami kutatást, hogy a magas fiúk mindig is sikeresebbek lesznek a lányoknál és még a fizetésük is magasabb többnyire! Ha belegondolok milyen lenézőek voltak velem már lányok, mintha egy kis senki lennék, nagyon fáj a szívem, én meg még azt hittem, hogy van lány, aki majd szeret engem és, akit én is szerethetek és minden boldog lesz, de ezek után már nincsen hitem. :(
2013. nov. 10. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,megszólal a csengő a fejünkben.
2013. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van.. vannak kivételek persze de nem sok.
2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég fedezték fel a jelenségért felelős gént brit tudósok.
2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brit tudósok bebizonyították, hogy az emberek semmilyen baromságot nem hisznek el, amiben benne van, hogy "brit tudósok". Egyébként meg nem a magasságoddal van baj. Most épp emberekkel foglalkozom, (rengeteg ember vonul át előttem), és csomó csajt látok alacsony sráccal. Más a hiba benned, de úgysem fogod fel, mert csajokra fröcsögni könnyebb.
2013. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert a hónaljamat Talán felérné...

hogy a pici 150 centis lányok miért nem elégszenek meg velük azt nem tudom de egy magas... még sétálni se tudnék velük, hát le kéne görnyednek kb. ahhoz hogy megfogjam a kezét

leeszem a fejéről a kaját :D

magassarkúban ki tudja nyalni a köldököm :D

hát ezek az indokok miért nem... nevetségesen nézne ki és nem tudnék vele ellazultam együtt lenni

2013. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen: aki alacsony, örökre egyedül marad.
2013. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a barátommal vagyok már 2,5 éve és nem egy égimeszelő :) olyan 167 centi lehet én meg 165, de nekem sose jelentett problémát
2013. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!