Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről az oldalról?

Mit gondoltok erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a párom.hu oldalról? Vannak személyes tapasztalataitok? (akár jó, akár rossz). Nekem elég összeszedettnek tűnik az oldal első ránézésre, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.:)
2013. nov. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a lúzerek ismerkednek ilyen társkereső oldalon.
2013. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy látom, itt is van egy pár lúzer egyeske. ;) :D
2013. nov. 10. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alap ötlet jó szerintem, viszont nem javaslom a netes ismerkedést (nekem sincs barátnőm de sokat számít szerintem a személyes kisugárzás meg a testbeszéd élőben az ismerkedésnél).

Pár hónapja regisztráltam, de gyorsan töröltem is magam, mert nem nagyon találtam olyat aki szimpatikus lett volna és válaszolt is, illetve ez a "fizess és megnézheted a képeket" marketing szerintem gusztustalan. Vagy legyen teljesen ingyenes vagy ne...

Szóval most ott tartok hogy ha látok egy szép lányt és még esetleg szemezünk is akkor legyen bátorságom odamenni hozzá. Próbáld ki szerintem nagyobb az esély így, viszont ha lepattint akkor az égés is kicsivel nagyobb, de ezt el kell fogadni

2013. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!