Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes nyomulni a lányokra?...

Érdemes nyomulni a lányokra? Vagy fújjak visszavonulót? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Annyi kudarcot éltem már át. Nincs önbizalmam,de új találmányok sem születtek volna, ha a kudarcok után mindig meghátráltak volna.


Normális válaszokat kérnék szépen.


2013. nov. 10. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:
20/F
2013. nov. 10. 19:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy innen már nincs lentebb mert ugye veszíteni nem veszítesz semmit.
2013. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
eddig csak csatákat vesztettél,nem háborút.
2013. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Never give up bro!
2013. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csak tudjátok eléggé leoltott és kioktatott néhány lány

hogy vegyem már észre magam


aztán persze összejöttem lányokkal,de többször volt oltás


ilyenkor a vagányok nem sz@arnak be ugye?

2013. nov. 10. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy voltak sikerélményeid. Rengeteg olyan ember van, aki abszolút nem tud miből önbizalmat meríteni, mert senki se akart összejönni vele. Úgyhogy inkább próbálkozz tovább, és azokra figyelj, akiknek kellesz.
2013. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

egyébként ja az igazán menő csajozók sosem erőltették meg magukat,hanem arra figyeltek,akiknek tetszenek,kivárták a jeleket


kvázi radarjuk volt ezeknek a jeleknek a megérzéséhez


[link]


"A vizsgálat fényében a Don Juan vagy Don Ernyei Béla típusú nőfalókat nem feltétlen hódítókként, hanem a flört-jelzésekre fogékony hímekként írhatjuk le. (Na jó, valamiért persze felfigyelnek rájuk a nők, de ezt itt most irigységből szeretném bagatellizálni.)"

2013. nov. 10. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj inkább értékeld azt,hogy legalább valaki érdeklődött is irántad és nem csak elutasításokat kapsz.

Én 22/F vagyok és képzeld ha már tetszenék legalább lányoknak,már az is jó lenne de én még ennyit sem kaptam vissza soha.Nem látom még az érdeklődést sem az irányomban,pedig nincs velem igazán semmi baj,se külsőleg se belsőleg sőt.Én is már kudarcok százain vagyok túl,és bár tönkretesz főleg lelkileg,a remény hal meg utoljára... :/

2013. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tartsatok ki megfogjátok találni a hozzátok való lányt :) Én lányként olyan pasit keresek, aki nem csak megdugni akar :/ 20/L
2013. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!