Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy huszonéves fiútól gyakran kérnek személyit, általában 16-17-esnek szokták nézni és eddig csak 13-15 év körüli alacsony lányoknak jött be ez a fiú?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Basszus hol van az a régi kérdező aki az alacsony lányokat kergette itt egész nap.Cserélhetnél vele.
2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, örülj neki hogy fiatalnak nézel ki.
2013. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, tőlem is mindig elkérik,, nem tudom, gondolkoztam hááátha túl gyanus vagyok, olyan titokzatosnak, sompolygósnak tünik, dee


ha tök normálisan, semmi érdekes mozdulat, vagy bármi, nem izzadok vagy leszek libabőrös, nem elcsukló hangon mondom hogy GLUPPP eee-eeezt kérem GLUPPP, de akkor is elkérik.... de igazából egyszer egy ismerős lánynál valahogy szóba került vajon hány éves vagyok, azt hitte 17 körül, szóval ja, engem tulajdonképpen nem zavar, legalább igy hü de izgibb a vásárlás..

2013. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem egyszer lecseszett egy 15 éves kislány, mert, hogy szerinte én csak szívatom őt és biztos nem lehetek több 16-17 évesnél!
2013. nov. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiatalnak kinézés csak a lányoknál előny ebben a korban. Inkább nézz ki 50évesen 40-nek, mint 20on évesen tinédzsernek, az elég nagy szívás.
2013. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tőlem 23 évesen kérdezte meg a postás hogy van e már személyim azaz elmúltam e 14 hogy átvegyem a szüleim tértivevényes leveleit.persze hozzáteszem hogy rajtam volt a kabát sapka sál mert épp indulni készültem valahova szal nem sok látszott belőlem de mégis azért 180 fölött voltam.
2013. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!