Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellett volna mondanom...

Mit kellett volna mondanom ennek a pasinak? Nem ismer, de nekem nagyon bejön.

Figyelt kérdés
Most vagyok 24 éves, és még gimis koromban rendszeresen egy buszon utaztam egy pasival. És valahogy sikerült kinyomoznom a nevét, meg is találtam iwiwen (akkor még az volt csak). Na és csomót álmodoztam róla, mert nagyon bejött. De 10 évvel idősebb mint én. Én voltam akkor 17, ő 27. Na és most vagyok 24 éves, egy boltban dolgozom. Erre ma belépett az ajtón és vett nálam valamit. Hát azt hittem dobok egy hátast. Most is nagyon tetszett, és kedves is volt meg mosolygós. Nem tudtam mit mondjak neki.... Mit kellett volna?
2013. nov. 11. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, leginkább amit ide írtál, persze biztos meglepődne legalább egy kicsit, mivel hogy úgye ő a létezésedről se tudott,, dee ez nem probléma


ha legközelebb bejön majd meséld el neki ezt, meg amit te érzel,, vagy akkor ha már úgyis "összefutottatok" erre fől, bejelőlheted facebookon aztán elmagyarázd neki hogy s mint

2013. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ha legközelebb bemegy akkor mondd neki hogy olyan ismerős vagy, nem találkoztunk valahol? Szerintem ő is emlékszik rád..
2013. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh biztos nem emlékszik rám. Ez 100% hogy nem emlékszik. Azt sem tudta hogy létezem. Meg azért a BKV-n ami 15 percenként jár, hány emberrel utazhatott akkoriban? Arra konkrétan emlékszem hogy egyszer nagyon bámultam és rám mosolygott :D De hogy milyen jó pasi még most is *_*
2013. nov. 11. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

De cuki vagy! :)

De ez jó,hogy olyan ismerős vagy! Elindíthat egy beszélgetést!

2013. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!