Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is gáz csaj a lakóm?

Szerintetek is gáz csaj a lakóm?

Figyelt kérdés

Keresztanyám vett egy lakást (mivel neki nincs családja) És itt lakok benne, míg egyetemre járok ebben az évben, meg van két albérlő még. És lányok. Én fiu.


És az egyik lakó ilyen husi lány, aki szerintem még csak nem is szép (nem csak szerintem). Viszont ennek tetejében még irritáló is az egész lénye.


A másik lakó csinos lány, de ő ritkán van itt. De amikor itt van, akkor a csufi lány pár perc beszélgetés után már olyan sztoriba kezd, hogy milyen pasiktól kapott bókokat.


Múltkor pl azt magyarázta, hogy a pékségben megdicsérte az árus bácsika (aki valószínűleg minden nőneműt ugyanugy megdicsér).


Akkor volt már olyan sztorija is, hogy xy fiúra ő csak barátként tud nézni, mert nem üti meg a szintet(!!!!), de ennek ellenére nagyon jól esik neki, hogyha állandóan kedveskednek neki a fiuk. (emlékeztetek mindenkit, hogy egy nem szép lányról van szó).


Ma az volt a sztorija, hogy valami csávoka buliba végig őt nézte. És probált közeledni is hozzá a csávoka, de nehogy azt higyje már, hogy ő olyan könnyen megkapható!


Ja és én ha beszélek vele AKÁRMIRŐL, akkor képtelen fellengzősség nélkül, egyértelműen válaszolni. Hanem rögtön belekezd valami okoskodásba.


Emelett állandóan zöldségeket zabál, mégis hájas :(


És a wc kefét se ismeri.


Ja és múltkor benyomott egy olyat, hogy ő is sovány lenne 40 évesen, mint a színésznők, ha neki is csak annyi lenne a dolga, hogy egész nap a kondiba teperjen. Amikor meg felhoztam egy sovány, csinos 40 éves nőt (netről szedtem össze), akkor meg szerintem azt gondolta, hogy prosti volt.


Ja meg mostanába rákapott arra, hogy csak úgy tud kikelni az ágyból, ha meleg van a szobába. 380-as belmagasságú szobába képes járatni reggel 1 órát a konvektort már most csak azért, hogy kényelmes legyen neki az ébredés! Úgy, hogy egyedül van most egy 25nm-es szobába.


Bezzeg amikor megjön a számla akkor meg húzza a száját, hogy miért olyan sok.


Még azt is kinézem belöle, hogy kövi félévben már el fog innen költözni, mert neki semmi se elég jo. Mikor idejöttek akkor itt áldották a nevemet, hogy milyen jó ez a lakás a régi albijukhoz képest.


2013. nov. 11. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1xrű a megoldás:


Farkald meg a szebbiket utána dobd ki mind2t.

2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
remélem te a másikat dugod
2013. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Amíg kifizeti,addig nyugodtan járathatja.


A többire meg:

Nem kötelező beszélgetni vele,gondolom van külön szoba.

Nem barátnak van.

2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit mondok, hogy imádkozz, hogy a kövi fél évben elhúzzon...
2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát nem is érintkezek én velük, ha nem muszáj, csak tudod ezek a nők már csak ilyenek, hogy még azért is képesek lelépni, mert nem vagyok elég jofej, és emiatt nem szeret majd itt lakni.
2013. nov. 11. 21:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas rongyrázó tipikus kurvenka.
2013. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg kifizeti a számlát, addig annyit fűt, amennyit akar. Amúgy meg, ha nem szimpatikus, akkor nem kell vele beszélgetni, csak amennyit muszáj.
2013. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Keresni kell másik lakót. Ennyi.
2013. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sertés.
2013. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most is kértem töle 8-adikán, hogy fizesse a lakbért, amit 5.-éig kell. És akkor elkezdi, hogy 17.-én lenne csak annyi pénze. Vagy most ideadja a 80%-át. És én meg mondom oké, add. És akkor ugy nézett rám, mint aki elveszi a pénzét. Mondjuk engem nem érdekel, hogy nem maradt zsebpénze. A számlát attól még be kell fizetni.
2013. nov. 11. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!