Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » RÉSZEG csajozós sztori!...

RÉSZEG csajozós sztori! Szerintetek mi is lehetett itt pontosan?

Figyelt kérdés

Na szóval volt egy csaj, aki bejö(tt)n nekem, de sokat nemdumáltam vele eddig, de ovodás korunk óta ismerjük egymást.. szóval úgy alakult hogy eggyütt megyünk bulizni, ami tök jó:) és én gondoltam hogy milenne ha előtte meginnánk kettesben egy üveg bort..meg is ittuk, és a végefele a csaj kérdezősködni kezdett hogy ki jön be nekem..de nemmertem mondani hogy ő is tetszik (mert nemakartam az este hangulatát elrontani) Késöbb amikor a többekkel voltunk, kicsit ittasabb állapotban többet foglakoztam vele, mint mással, de kb csak dumáltunk.. és a végefelé úgy kiütöttem magam hogy nememlékszrm hogy mitörtént..csak egy kép van meg amint a "szeret" szó volt asszem benne.. Nemtudom hogy azt kérdezte a csaj hogy szeretem-e vagy aztmondta hogy ő szeret engem..Mindenesetre annyi még rémlik hogy Hevesen tiltakoztam..de nemtudom miért..:D

Aztán paff reggel lett...

Vajon mi történhetett, ha másnap délben ismét összefutottunk az utcán de még rám sem köszönt, és a fejét is elfordította?

Aztán most a napokban amikor összefutottunk, pedig odajött hozzám köszönni, és megkérdezte hogy mivan velem..


Nemtudom mi a szar lehetett..:D



2013. nov. 10. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle.
2013. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úristen :D
2013. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de lehet hogy semmi sem volt..nagyon nemtiszta az este..sőt, ez a szeret szó is homályos..:D de ez az egyetlen amire emlékszem
2013. nov. 10. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kivették a filmet a lejátszóból és elaltattak...
2013. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből mi sem fogjuk kikövetkeztetni hogy mi történt...:D
2013. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd Columbo-t! Ő biztosan ki tudná deríteni az igazságot. :)
2013. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Legkozelebb mond el neki hogy te nem igazan emlekszel arra mi tortent akkor este,azota is gondolkodtal a dolgon es egyszeruen nem ugrik be-mert seggreszeg voltal. Mond el neki hogy emiatt is kellemetlenul erzed magad (a reszegseg miatt) es hogy nem pont igy tervezted azt az estet-nem mintha terveztel volna valamit is- de azert nem szokasod matt reszegre inni magad. Tovabba -mindenesetre- elnezest kersz ha esetleg kinosan viselkedtel volna,vagy ha barmi modon elcseszted az o estejet is...en valami ilyen szoveggel probalkoznek-nem annyira kideriteni az esemenyeket,mint inkabb tiszta lappal ujrakezdeni. Es legkozelebb ne igyal meg 5 liter bort ha be szeretnel csajozni az este....
2013. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet megkerdezte tőled h szereted-e...erre tiltakoztal olyan hevesen,ő meg ezert lett merges...Ez is történhetett...meg még sok minden más:-)
2013. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!