Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó ötlet egy...

Szerintetek jó ötlet egy ismertebb modell lánnyal kezdeni?

Figyelt kérdés
Ez egyik(nevet nem írnék) megtetszett,és arra gondoltam, megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot.Végül is,ők is csak emberek,de nem is tudom...főként az a riasztó,hogy ismerik az emberek,így aztán biztos sokaknak megfordult már a fejükben ez.Így a valószínűsége annak,hogy ebből lesz valami,szinte 0.De valakinek mégis összejön,szóval nem is olyan lehetetlen.Meg azt hallottam,hogy az ilyeneknél elég magas az elvárás.Szerintetek mik lehetnek azok?A másik hogy azt mondják, a legtöbb el van egy kicsit szállva maguktól.Persze vannak kivételek.Erről mit gondoltok?És hogy lenne célszerű nyitni felé(gondolom,élőben,valami helyen,ahol ő is ott van)? Thx!
2013. nov. 12. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, ha már ezt itt kérdezed meg, szerintem esélyeid a nullához konvergálnak.
2013. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam már párszor bekövetkezett szinte 0 valószínűségű esemény (persze rossz értelemben, és a lehető legrosszabb módon)
2013. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne kontaktálj vele szerintem, hanem próbáld meg kinyomozni, hogy milyen celeb-eseményekre járhat és inkább személyesen próbáld meghódítani. Így nem rajongó leszel a szemében, hanem férfi.
2013. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát elég kevés lenne rá az esélyed az tény, de mindenképp próbád meg mert sosem tudhatod!

Elmondom neked hogy én ismerkedtem már egy hírességgel egy énekesnő elég fiatal többet nem mondok róla mert nem akarom hogy ez bárhol visszaköszönjön mivel ő kérte hogy még egyenlőre hagyjuk a nyilvánosságot, de én is úgy voltam vele hogy 0 az esélyem nála, de mégis amikor volt egy közönség találkozó én valamiért odakeveredtem pedig nem szokásom ilyenekre elmenni és ott az illetővel elég sokat beszélgettünk sőt még ő hívott el egy kávéra hogy beszélgessünk, ismerkedjünk. Aztán kaptam egy privát elérhetőséget tőle, hogy majd hívjam fel kb 1 hét múlva, és már randizni kezdtünk.

Már 1 hónapja járunk igaz sajnos sok munkámba telt mert külsőre nem vagyok egy vonzó ember de mégis sikerült meghódítanom, és már járunk is, csak még ez hatalmas titok erről még a közeli családtagjaink sem igazán tudnak, jó a szüleink meg a testvéreink igen, de még a gyerekkori legjobb haveromnak sem mondtam el. Egyenlőre nem akarjuk hogy a fél ország ezen csámcsogjon jó nem olyan ismert, de biztos ránk szállna a média, persze az ideje ennek is eljön, de én akkor rájöttem hogy sosincs lehetetlen ha akarunk valamit és tényleg teszünk is érte, előbb utóbb elérjük azt. Szóval próbáld meg, mindent bele, ne add fel, lehet hogy elküld téged a halálba de lehet hogy nem. Viszont ha nem jön össze ne ess kétségbe mert azzal nem veszítesz semmit.

2013. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz dolog. Semmiképp ne weboldalakon keresd, e-maillel, telefonnal. Személyesen kell hogy találkozzatok. Természetesnek kell lenned.
2013. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próba szerencse! Mit veszthetsz?

Tudod hányan tartanak tőlük és hányan akarják megdugni őket?

Na ha te kinéztél egy ismertebb neked szimpatikus nem csak külsőre tetsző csajt és szerinted jól kijönnétek akkor ne tartson vissza semmit. :) Lehet te leszel neki a főnyeremény.

2013. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, én is azért nem jöttem össze Emma Watsonnal, mert félek, hogy összeveszünk a harmadik gyerekünk neveltetésén.


Ha most rá írsz őszintén mit veszíthetsz? 5 percet amíg megírod a leveledet?

2013. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatásokat:)Én is természetesen valami személyes találkozót próbálnék összehozni.Nem egyszerű,de ha bejön,megéri.Igaz,ha megpróbálom,nem veszítek semmit.
2013. nov. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!