Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó ötlet volt...

Szerintetek jó ötlet volt leszedni a képeimet és egy arctalan senkiként tovább léteznem ott fent, lesz így valaha esélyem, hogy újra észrevesz egy lány?

Figyelt kérdés
Azért szedtem le, mert belefáradtam, hogy a facebookon valamiért többnyire csak olyan lányok vannak, akik felszínesek és buták, hiába voltak kint a képeim, a legtöbb észre sem vett, nem jelöltek be, nem írtak rám, csak nagyon elenyészően kicsi azoknak a lányoknak a száma, akik bejelöltek és rám írtak, mert tetszettem nekik és ők is általában nem jöttek be nekem, vagy, ha igen, akkor összejöttek végül valami környékbeli sráccal, hisz szépek és ott bárkt megkaphatnak, én meg messze élek tőlük is, ez a netes ismerkedés átka. Így leszedtem a képeimet, de néha elmélkedem, hogy talán vissza kéne tenni egy két jobbat, hátha ráharap egy lány újra. Amúgy fura, de valamiért csak a nagyon fiatal 13-15 év körüli lányok jelöltek be meg írtak rám, mintha csak nekik tetszenék.

2013. okt. 30. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések kiírása után automatikus 3 napos bant kéne adni.
2013. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
istenem mindjárt megszakad a szívem :((((
2013. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kevés
2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra esetleg nem gondoltál hogy nem neten kellene ismerkedni?

Megáll az ész-.-

2013. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cöh... valakire meg egyáltalán nem írnak rá...
2013. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, hidd el, van tapasztalaom élőben is, leszólítással, inkább nem is mesélem, mennyire nem vevők rá a lányok, nyílván azért, mert ronda vagyok.
2013. okt. 30. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem..miért kéne egy vad idegent bejelölgetni? A facebook nem erre lett kitalálva, arra ott a társkereső. Én elvbő még csak vissza se jelölök olyat, akit nem ismerek.
2013. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!