Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy megismertetek valakit aki az első randin nagyon bejött, és később iszonyúan kiábrándítóvá vált a szemetekben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
minden nővel így vagyok az elmúlt 7 évben.
2013. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én a 3. randin ábrándultam ki belőle, de nagyon. Konkrétan az történt, hogy az első randin nagyon jól érzetem magam. A pasi nagyon figyelmes volt, beszélgettünk kötetlenül mindenféléről, bókolt, szóval minden tökéletes volt. A második randink egy kirándulás keretében zajlott, mivel sokat mentünk hegynek felfelé kevesebbet beszélgettünk, de még itt is jól éreztem magam. Viszont a harmadik randira magához hívott fel, hogy majd ő főz vacsit. Mentem ahogy megbeszéltük, megvacsiztunk, majd közölte, hogy na most már akkor dughatnánk, mert ő már nem 16 éves hogy udvarolgasson meg így is már vagy 10.000 forintjába benne vagyok és jó lenne ha ezt viszonoznám legalább a számmal... Felálltam az asztaltól és ott hagytam. Hát menjen az ilyen a jó édes anyjába.
2013. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a paraszt állatot :D És most van pasid? :D
2013. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, az eset annyira megviselt, hogy azóta zárdába vonultam. :DDD

Viccet félre téve, azóta már van párom. :)

2013. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én az összes pasival így vagyok
2013. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Második randin felmentem a lakására, mindketten tudtunk hogy itt most dugás lesz, mire ő vetkőzés közben fingott egy orbitális recsegőset, utána percekig röhögcsélt hogy de jó hangja volt és de vicces. Nem dugtunk se akkor, se utána.
2013. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hát az elég ciki
2013. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kétszer történt velem ilyesmi, az elsőnél a srácba hónapokig bele voltam zúgva, majd első randin megcsókolt, és szabályosan csorgott a nyál az arcomról,annyira nyálasan smárolt, és emellé még a nyelvét is borzalmasan használta, össze-vissza, hányingerem lett kb. a másik srácból pedig akkor ábrándultam ki,amikor első randi végén felhívott magához,visszautasítottam, és utána még hónapokig zaklatott,hogy de aludjak már nála..
2013. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ajánlom mindenkinek hogy olvassa el ezeket, mert visszaolvasva eszméletlen milyen nevelési hiányosságok vannak. Alapdolgokkal nincsenek tisztában egyesek, a szülő a hibás persze többnyire!
2013. nov. 13. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nézegettük egymást, sokat flörtöltünk, nagyon bejött. Aztán végül egy közös ismerősünk szervezett egy bulit, ahova mindkettőnket meghívta. Barátnőmmel mentem, és az én drága lovagom úgy rácuppant a barátnőmre, hogy az alig bírta levakarni. Aztán amikor látta, hogy esélytelen, elkezdett engem hajtani. A barátnőm is, és én is arcon öntöttük, és tényleg olyan jó érzés, mint amilyennek gondoltam. :)
2013. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!