Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 15-16 éves...

Van itt olyan 15-16 éves lány, aki adna nekem öltözködési tippeket, h vonzó és divatos legyek? 15/f

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert azt tapasztalom h mostanság nagyon sokat számít, de ezt gondolom tudjátok.

Nem konkrétan páwára gondolok, bár lehet hasonló, de azért még se tucat legyen és e mellett divatos.


Most mindenki írhatja h milyen felszines kérdés meg h hol marad a belső, de ebben a korosztályban csak belsővel nem lehet megmaradni és az már megvan, tudom kinek mi kell.

És nem is akarok nagyképűnek/bunkónak tűnni, mivel az általános felfogás szerint, aki ilyen az az.


Itt 2 dologra lennék kíváncsi, amit pedig egybe is vegyítenék:


Az h mi tetszik a lányoknak általában egy fiún és mi tetszik neked egy fiún, persze lehet ugyanaz a 2 is.


Előre köszönöm a válaszokat! A zöld kéz nem marad el... ;DDD



2013. nov. 10. 20:53
 1/9 anonim válasza:
Nincs.
2013. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát megpróbálhatok segíteni, de nincs 2 ugyanolyan lány, ezt jobb, ha tudod...

L

2013. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jönne egy pár tanács:D
2013. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint imádom az egyszerű kapucnis pulcsikat, sima farmer, magasszárú tornacipő, valami póló. Ennyi. Nem kell túlzásba vinni. Csak lazán.
2013. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem mondhatnám hogy annyira vonz az a szűkgatya szűk póló dolog, de valakinek jól áll. De egy ilyen srácba nem tudnék szerelmes lenni. Az ilyen srác nekem túl giccses :D

a fekete, kicsit szűk gatya nagyon tetszik egy fiún, fölé kockás ing például. :)

2013. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4.-nél a pont. Nem kell túlzásba vinni. Ne öltözz úgy ahogy minden 2. fiú, mert akkor nem lehet téged megkülönböztetni mástól. Egyszerű póló, enyhén szűk farmer, pulcsi..
2013. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt írtam h azért ne legyen tucat.

Köszönöm az eddigi válaszokat! ;D

2013. nov. 10. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok. Gyengém a kockás ing:) minden fiún nagyon jól néz ki :D
2013. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm h megerősítetted! ;D


Esetleg tudnál linkelni egy képet, egy konkrét darabról?

2013. nov. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!