Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pár hónapja elhatároztam,...

Pár hónapja elhatároztam, hogy lefogyok elkezdek a legújabb divat szerint oltozkodni, egyszóval úgycsinálni mindent ahogyan mások elvárják, viszont ezzel talán "csak" egy olyan embert veszítettem el aki úgy szeretett amilyen voltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

(Bocsi a helyesírás miatt de nincs magyar billenyuzetem.)

Szoval az egész ugy kezdodott, hogy kiskorom óta kovér gyerek voltam... Nem voltam az a nagy zsírpárna típus hanem inkább a nagydarab fajta, mindíg is csúfoltak, dehát már évek során megszoktam. E mellett mindíg kedves voltam, jótanuló és megérto az emberekkel.. Dehát ez a mai világban mitsem ér.. Alapsuli után felkerultem egy nagyvárosba, kolin laktam és az emberek megszerettek, jó társaságba kerultem, de még akkor is hiányzott valami az életembe.. Amikor másodikos voltam megjelent az életembe egy nagyon jóarc srác, viszont sohasem figyeltem fel rá úgy mint egy pasira, mert nemvolt aza nagy gyonyruség énsem voltam az, nade eléggé nagyravágyó voltam mint a tinik..(igazábból csak vártam a filmbéli nyálas izmos palit fehér lovon) de ha visszagondolok a múltba mindíg is volt kozottunk valami szikra, segített ha baj volt.. Egyszeruen mindíg ottvolt ha kellett... Most nyár elején pedig fogadalmat tettem h lefogyok, elkezdek trendin oltozkodni.. Hogy ugyanolyan sablon-ember legyek mint a tobbi fiatal lány.. 4 hónap alatt 20 kilót fogytam, a szekrényemet megtoltottem egy csomó új cuccal, a hajam divatosra van vágva, az arcomat smink borítja, és a 18. szulinapomra kaptam egy nemrossz kocsit.. De higgyétek el boldogtalan vagyok... Nagyon is és visszasírom a régi idoket.. A saját szomszédaim nem ismertek meg.. A srácok a városból tucatjával versenyeznek értem (akik kiskoromban szarnak sem néztek), de eggyik sem érdekel, viszont van egy srác aki jólnéz ki jócsaládból van, és régebben nem ismertem, de viszont a gyokér alapsulis osztájtársaimmal barátkozik.. Mit csináljak mit gondoljak hogy ez oszinte kozeledés vagy csak az uj kulsom miatt van ez? És a srác a kozépsuliból? Még mindíg jóba vagyunk,de már látom rajta h nyár óta nem úgy viselkedik mint régen.. Vele mi legyen, kérlek segítsetek nekem, teljesen nemtudom h mit tegyek... 18/L


2013. nov. 12. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan lecke amit neked végig kell járnod. Neked kár bármilyen tanács, mert azt fogod az életben magaddal vinni ami ebből az egészből kisül.


De a legjobb barátokat nem érdemes elveszíteni, mert pasit könnyűszerrel találni de igaz barátot... nehezen.

2013. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1) van egy fiú, aki tetszik, de nem tudod mit csinálj vele;

2) lefogytál, egészségesebb vagy, hosszabb lesz az életed;


A kettőnek annyi köze van egymáshoz, hogy egy csinos lányra nyilván hamarabb felfigyelnek. Ez normális. Az, hogy kit választasz, a belső értékei alapján, ez egy más kérdés. Ez is normális.


Mi a problémád? Ismerkedj azzal a fiúval, akit kinéztél, aztán majd kialakul h mi lesz.

2013. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A srác közeledése az új külsődnek tudható be, semmi másnak.

Ha a haverodat nem akarod elveszíteni, akkor esetleg ezt vele kommunikáld le, pláne, ha érzel is valamit iránta. A külsőségek meg úgy is elmúlnak. Ha alapjáraton nagydarab vagy, csak idő kérdése és visszahízol.

2013. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy amíg úgy néztem ki ahogy, addig senki rám se nézett most meg egy csomóan vannak akinek kellenék, de most nemtudom hogy a kulsomért vagy micsodáért. Hogy bíztatok e ilyen fiúkban.
2013. nov. 12. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor leszel boldog, ha tiszta lappal és teljesen új ismerősök,új baráti körben leszel!


Ne foglalkozz a múltbéli emberekkel,zárd ki őket,és ismerj meg újakat!

2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiket a változás után kezdtél el érdekelni, de már korábban is ismertek, azokat nyilván csak a külsőd vonzza.
2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán tényleg uj korokbe kéne mozognom... dehát a régiek mindíg ott lesznek..
2013. nov. 12. 14:03
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem kell álomvilágban élni. Nyilván vonzóbb egy jó alakú lány, mint egy kövér. Jöhet bárki a nem a külső a lényeg dumával, nem kell hogy a csaj vékony legyen, de egy sportos testalkat, jó öltözködés, normális frizura még egy férfitől is elvárható, nem hogy egy nőtől. Azt sugallja hogy foglalkozik magával és nem igénytelen, nyilván ez vonzóbb mások számára is.


Nekem pl. van 1-2 női ismerősöm, akik jófejek, és arcra is szépek, de nagydarabok, keveset foglalkoznak magukkal. Ha kicsit változtatnának lehet hogy rájuk hajtanék, de ez nem jelenti egyből azt hogy engem csak a külsőségek mozgatnak.


De a külsőt látod meg először. Lehet eddig fel sem tűntél nekik. Amúgy meg nem csak külsőleg változtál, hanem belsőleg is. Az egész folyamat azt mutatja, hogy volt akaraterőd és kitartásod sportolni, fogyni, és odafigyelsz magadra. Ez nyilván vonzó..

2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!