Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretem, de az egyik haverja...

Szeretem, de az egyik haverja meg engem szeret és adtam neki esélyt: péntek tali. Mit tegyek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy helyes srác akit hónapok óta szeretek, volt idő amikor mindketten tetszettünk egymásnak, de nem akart kapcsolatot így nem lett semmi. Azóta csak 2-3 hetente ír egyszer. Az egyik legjobb haverja is írt nekem, akkor nem ismertem és elég jól elbeszélgettünk. Talizni akar velem mert állítólag szeret. (az egyik exem| akivel ugy jártam hogy szinte semmi se volt a kapcsolatunkba csak szajrapusz azt ennyi| na ő is azt osztálytársa) De én még mindig azt a fiúút szeretem hónapok ótaa<33 és nem hinné hogy járni tudnék a legjobb haverjával.. :/ Szerintetek lemondjam a talit, vagy elmenjek? ha igen akkor mit csináljak? hogy viselkedjek vele?? :ss

#legjobb haverja
2013. nov. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hallod, az a célod, hogy végigmenjen rajtad az egész haveri társasága vagy mi? :D Első körben megtanulhatnád sorba rendezni a gondolataidat, és értelmes módon átadni azokat, mert erre a szövegre maximum annyit tudok mondani, hogy bah. :/
2013. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem az a célom hogy végig menjen rajtam a haveri társaság! :)

az exem.. az a múltam része és ő le szarja kivel jövök össze és kivel nem mert úgy összevesztünk már egy fél éve hogy egymásra sem nézünk :)

akit szeretek annak meg a haverja írt nekem és aranyos meg minden de fogalma sincs hogy kit szeretek igazán. talizni akart én meg belementem mert olyan aranyos volt, de már kezdem bánnii. :)

2013. nov. 12. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, erre meg azt mondom, hogy olyat ne hitegess, akitől nem akarsz semmit. Legyél határozott, és ha neked x tetszik, ne csinálj semmit y-nal, amiből ő arra következtet, hogy akarsz tőle valamit. Mert ilyenkor a srácok többsége egyből arra gondol, hogy EZAZ, lesz valami, pedig te valójában csak azért mentél el vele valahová, mert olyan kis cukor, és nem akarod megbántani. Pedig pont ezzel bántod meg. Mondj nemet, a korrektség sokkal emberségesebb és kifizetődőbb is, mint a jószándék vezérelte félrevezetés. Remélem érthetően írtam. :D
2013. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon igazad van:| rossz lesz elmondani az igazat mert megbántom, de meg kell tennem :/
2013. nov. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!