Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szerelmet és valódi komoly...

Ha szerelmet és valódi komoly kapcsolatot keresek csak és kizárólag, nagy esélyem van örökre egyedül maradni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, eddig egy kapcsolatom volt, majdnem egy évig tartott, 4 hónapja ért véget. Meddig normális hogy úgy érzem, képtelen lennék egy új embernek adni magam, másba beleszeretni? Nagyon sok a dolgom, tehát egész jól elfoglalom magam de amint van egy kis időm gondolkodni nagyon nehezen viselem a magányt. Ráadásul hiába mozgok több körben, hiába csinálok sok mindent, járok sportolni, stb, egyszerűen olyan mintha nem történne semmi, nincs az a szikra, az érzés ami miatt pl komolyabb dolgok alakulhatnának bárkivel is. Nem tudom elképzelni hogy valaki pl megszeressen, mint anno a volt barátom. Mostanában gondolkodom rajt hogy lehet be kéne érnem alkalmi kapcsolatokkal, de nem megy. Társat szeretnék, olyan kapcsolatot amiben megint képes lennék bizalmat és szerelmet érezni. Ha 4 hónap után még midnig úgy érzem hogy nekem már késő, ő volt az igazi csak elcsesztük, fennáll a veszélye hogy örökre egyedül maradok?

Vagy ha más nincs, hogyan vegyem rá magam hogy beérjem kevesebbel is, és alkalmi kapcsolataim legyenek mint sok más fiatal lánynak aki éppen szingli? Létezik olyan hogy természetemtől fogva képtelen vagyok rá? Nem tudom elképzelni hogy érzelmek nélkül lefeküdjek valakivel, nemhogy azt nem, de szimplán megérinteni sem tudnám. Valamit tenni szeretnék mert ez így kibírhatatlan, ráadásul körülöttem folyton szerelmes párok vannak, koli, egyetem... A sulival is az a gondom hogy szinte minden ember aki szembejön az épületben, már foglalt. Légyszi privát üzenetet ne küldjön senki, nem használom ismerkedésre az oldalt, csak tanácsot szeretnék kérni semmi mást.


2013. nov. 12. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet keresni. Akkor talal meg, amikor a legkevesbe szamitasz ra.
2013. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, csak manapság erre azt szokás mondani hogy ha csak ülsz a seggeden és vársz abból nem lesz semmi. Nyilván nem keresem, nincs a homlokomra kiírva a cetli. Úgy fogalmazok akkor, hogy csak olyannal szeretnék kapcsolatot akivel kialakul ez az érzés.
2013. nov. 12. 21:08
 3/12 anonim válasza:

Ezzel én is ugyan így vagyok.(1 Kapcsolatom volt 5évig azóta 3 éve egyedül.....)

20/f

2013. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Fogadd el így a helyzetet lesz jobb.:)
2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom a helyzetet,rossz látni hogy egy ilyen lány egyedül van.Én is hasonló helyzetben vagyok,ugyanígy érzek ahogyan te egyszerűen nem tudnék elképzelni ilyen alkalmi kapcsolatokat,csak komolyat és egy normális kedves hölggyel,akivel kedveljük is egymást.Csak nekem még nem is volt kapcsolatom sem soha,így azért még egy fokkal rosszabb sajnos. :S Én átérzem teljes mértékben a helyzeted,ugyanígy érzek szinte mindenben amit leírtál,csak persze én srác vagyok.

22/F

2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, nem lehet könnyű, ráadásul jóval hosszabb volt mint az enyém. Nem akarok kiábrándító meg pesszimista lenni de ez, hogy lesz jobb, szerintem ugyanolyan közhely mint a többi amit az emberek maguk és egymás megnyugtatására találtak ki. Van rá garancia? Nincs. Tehát reálisan nézve simán elképzelhető hogy nem lesz jobb. De ezzel nem akarlak letörni, csak sajnos én már nem hiszek ezekben a kis csodamondatokban : ")
2013. nov. 12. 21:17
 7/12 anonim válasza:
0%
Fogadjunk, hogy megduglak szerelmes leszel? :)
2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso :DD
2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Őszintén én már nem is keresem az igazit se barátnőt semmit.

Nem érdekel már a dolog, elfogadtam a helyzetet.

(De reménykedni mindig lehet!Kitartás:))

20/f:)

2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én 24 éves koromig voltam csak egyedül.
2013. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!