Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MOcskos, undorító, kifordult...

MOcskos, undorító, kifordult világban élünk! Aki normális azt szivatják mind párkapcsolati, mind minden téren! Fantasztikus?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 23:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert a csajod megcsalt, még nem fordult ki a világ.
2013. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Inkább szivassanak, mint hogy beálljak a sorba.
2013. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Fantasztikusnak nem fantasztikus, de az erkölcsi tartásomból nem engedek.


Bár én elhatárolódok azoktól akikkel nem képviselünk egy értékrended és így gondjaim 80%-a meg is szűnt ezzel.

2013. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
De igenis kifordult, annó nem volt ennyi mocsok és gyökér ember mint most... VOlt egy két bunkó, de most fordult a kocka... vak boldogítja világtalant
2013. nov. 12. 23:16
 5/55 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálatos módon teljes mértékben igazad van 100%-ig.Ez megy a mai világban,aki normális annak semmi sem jut,és csak szív mindenért.Aki bunkó,kihasznál mindenkit gátlástalanul annak mindent szabad,és mindene meg is van.
2013. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek buták.. többnyire az ilyen kérdés kiírója ez jellemző " másban a szálkát magába a karót sem.."

és lepontozhatsz.. nem csak a világtól függ hanem attól is hogy hogy állsz hozzá érdekes sok másik ember tud találni normális embereket akik szeretik.. csak pont te nem.. ?

meg se fordult a fejedben a fentebb említett dolog ?

2013. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
veled az élen ;)
2013. nov. 12. 23:31
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
nah nem csalódtam benned.. ismét bebizonyosodott az emberi butaság, másban a szálkát magadban a karót.. sem veszed észre ha nem ismernéd.. Nevetséges vagy.
2013. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

Én nem azért vagyok rendes másokhoz, hogy ebből előnyöm származom, sőt volt már olyan, hogy kimondottan tudtam, hogy nekem lesz rosszabb.


Én ezt MAGAMÉRT teszem és nem azért, hogy mindenki körbevigyen a hátán egy díszmenetre.

2013. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
I am alive, annyira primítív ember vagy hogy fájdalom google fordítóból szedted a neved? :D fogadok h még érettségid sincs meg ha vmi csoda folytán pedig megszerezted azt is csak épp hogy... biztos megdolgoztál érte, azért véded a gyökereket XD
2013. nov. 12. 23:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!