Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MOcskos, undorító, kifordult...

MOcskos, undorító, kifordult világban élünk! Aki normális azt szivatják mind párkapcsolati, mind minden téren! Fantasztikus?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 23:10
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
78%

Csak én érzem az iróniát aközött, hogy a kérdező siránkozik, hogy ő a jófej srác, azonban egy ostoba 10 éves szintjén rekedt meg, és szól be másoknak ^^

De lehet, hogy nem is panaszkodik, hanem csak kijelenti, hogy szivatja a jófejeket :D

By the way..: Én nem csodálkozom, hogy nem jön össze semmi, ha valóban olyan vagy, mint amilyennek lefestetted magad a kommentjeiddel :)

2013. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
78%
Csajok,ne koptassátok a klaviatúrát,felesleges. Gellért nem ért úgysem a szóból...
2013. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
80%

"Csak én érzem az iróniát aközött, hogy a kérdező siránkozik, hogy ő a jófej srác, azonban egy ostoba 10 éves szintjén rekedt meg, és szól be másoknak ^^ "


Én is ezt próbáltam részben megértetni ezzel a CSODÁLATOS ARANYOS RENDES FIÚCSKÁVAL.. na ne hisztizz tovább karácsonyra megveszem neked a Nintendót :)

2013. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
79%

Ha ezt nekem írtad, akkor közlöm, nem kegyelem kettesekkel csinálom a főiskolát, hanem négyesekkel, ötösökkel, bár sosem nézném le azt, aki kettessel, mert az iskolai teljesítménytől nem feltétlen függ az intelligencia. Más kérdés, hogy talán a lenéző stílusod az, ami miatt "szivatva" vagy pl párkapcsolati téren.


Ha nem nekem írtad, úgy köszönöm, hogy nem reagáltál, rajtad tényleg nem lehet segíteni, pedig próbáltam, normális kommenttel. Felesleges volt.

2013. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
71%

Szegénykém, annyira sajnállak...

Amúgy mi van az elkötelezett párkapcsolatoddal, ami egy hete tart? :)

2013. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
78%

hogy a mocskos életbe képesek annyira degenerált vadbarom emberek létezni mint a kérdező ???


egy kiba szott zsák melegvíznek több esze van

2013. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
te az vagy ;)
2013. nov. 13. 00:32
 28/55 A kérdező kommentje:
lehet anyád jobban tett volna ha lenyelt volna :D
2013. nov. 13. 00:34
 29/55 anonim ***** válasza:
Foglalkozz inkább az elkötelezett kapcsolatoddal, ami nemsokára 2 hete is tart már majd, ha addig nem lesz vége! :D
2013. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
nah erőltesd meg magad te szégyenfajzat és köpj ide valami 5 sorból álló értelmes véleménynyilvánítást gyökét.
2013. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!