Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú. Már 4 éve az...

Van egy fiú. Már 4 éve az osztályunkba jár. Most vagyunk 8. osok. Ő az a tipikus rosszfiú. Több lennt (? )

Figyelt kérdés
Az ember lányát vonzza ez "a sötét "kisugárzás, így hát hamarosan megtetszett. Egy csak a baj hogy előző tanévben az egyik gardedámommal kiemelem nagyon nem barátnő! -járt. és most irántam érdeklődik. Nem tudom mit csináljak. Szerintetek? Amúgy nem tudom mihez kezdjek vele...de ilyen furit még nem éreztem
2013. nov. 13. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen nyelven van ?
2013. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez... nem tudom, az ilyen stílusú kérdések zaccosítják az agyam. Komolyabb agysejt vesztés nélkül nem lehet felkukkantani az oldalra.


Lányom. Azt ajánlom, mint anonim barát, ne legyél ilyen életképtelen. Ha tetszik, ne kerülgesd a forró kását, hanem lépjél.

2013. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura lehet e 8.-as tipikus rosszfiú. Mit csinált? Talán lógott az óráról, vagy stikában elszívott egy fél cigit?
2013. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ehhh
2013. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
8.-as rosszfiú? Nem csinálta meg a háziját?
2013. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!