Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha az ember a neten...

Ciki, ha az ember a neten találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy ez mennyire gáz. Meg hogy az nem is olyan igazi, vagyis hogy normális párkapcsolatra úgysem a neten talál az ember valakit. Főleg nem egy életre szóló társat. Nem csak a társkereső oldalakra gondolok, hanem egyéb véletlenszerű megismerésre neten keresztül. Vagy akár ezen az oldalon, mert tudtommal itt is sokan találtak már valakit maguknak.

2013. nov. 13. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ez is egy lehetőség.
2013. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Rengeteg ostoba alakkal lehet megismerkedni neten, viszont az egyik barátnőm egy csetoldalon ismerkedett meg egy fiúval, összeházasodtak, két gyerekük van, és nagyon jól megvannak. Miért lenne ciki?
2013. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz:) ez már a fejlődés miatt van.

én egyébként 2 barátomat is itt ismertem meg:)

Az egyikkel 4 évig voltunk együtt a másikkal lassan egy éve,hogy együtt vagyunk:)

Az elsőnél inkább a távolság tett be...de jelenleg nincs ilyen gondunk:)

2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nm ciki HA megtalálta. Az viszont az ha teljesen mást ismertél meg a számítógépen keresztül és abba szerettél bele de amikor valóban találkoztok rájössz, hogy te nem így ismerted meg és csalódsz.
2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a legcukibb pasikat a neten ismertem meg. Egyesek közülük a legjobb barátaim, egy meg a pasim:)
2013. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra elképzelhetetlen lenne hogy neten találjak barátnőt magamnak. Én jobban szeretem személyesen magam előtt látni a nőt akivel ismerkedek. A társkereső oldalakon található képekből nem derül ki hogy milyen is valójában az illető. Ezt mind a kinézetére, személyiségére és a kisugárzására értem. De ezzel nem azt akarom belédszugerálni hogy lehetetlen dolog neten párt találni, meg nem is a kedvedet akarom elvenni. Csupán csak azt mondom hogy én biztosan nem ezt az opciót választanám társkeresés gyanánt. 22F
2013. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anno en is azt mondtam, hogy ciki a netes tarskereses.. Aztan egyik baratnom megkert, hogy kicsit "nyomozzak" a pasi utan akit egy ilyen oldalon szedett ossze.. Hat beregisztraltam, sikerult is felvenni vele a kapcsolatot, majd kb 1 het mulva ki is derult rola az igazsag. Viszont ez ido alatt egy csomo levelet meg felkerest kaptam.. Mivel nem kapcsolat kereses celjabol regisztraltam be, igy senkinek vissza sem irtam.. Kiveve egy valakit. O egy eve a parom :) zenet kuldott, amirol megosztottam a velemenyem (nem tetszett), elkezdtunk beszelgetni es lass csodat... :)
2013. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rocker-Gabesz válasza:
Nem.Én is így találtam már több mint 6 éve 1üt vagyunk.Mert ha sms randizol az másabb?
2013. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hát nem tudom nekem még soha nem sikerült a netten!

de változnak az idők :)

2013. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!