Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek valamilyen kutatási...

Ismertek valamilyen kutatási anyagot, cikket arról, hogy miért is vonzódnak a fehér lányok sokkal jobbban a fekete fickókhoz, mint a saját fajtájukhoz?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy csak a nagy farkuk miatt, mert ez is legenda amúgy, a legtöbnnek csak átlagos a farka. De számomra akkor is rejtély ez, mert szerintem arcszerkezetük is elég ronda a feketéknek, szaguk is van, tetszik vagy sem, de naponta találkozom velük és szoktam érezni, ráadásul a nyelvi nehézségek sem igazán vonzóak szerintem, hogy egy magyar fehér lány velük járjon és mégis mindenhol a világban a fehér lányok tömegsen vonzódnak a négerekhez, ha ttöbb lenne nálunk is tuti vinnék őket még inkább, mint a cukrot. Ahol taulok itt is azt látom, hogy fehér lány feketével, de fekete lány fehér fiúva egy sem.
2013. nov. 14. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sokkal jobban vonzódom az "idén barnult" pasikhoz :)
2013. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem, de szívesen csinálnék egy kutatást arról, hogy mi a francért kell állandóan általánosítani.

-,-'

2013. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem emiatt vagy még szűz káredző ezt már letisztáztuk.
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Lazábbak, rosszfiúsabbak, fizikailag erősebbek. Ugyanakkor butábbak, agresszívabbak és civilizálatlanabbak is.
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

AMúgy te a múltkori debreceni nyomorék vagy és csak azért nincs nőd, mert béna vagy. Meg mellé rasszista is, de az csak hab a tortán.

Csak mert te selejt vagy, még nem kell általánosítani, inkább szedd ki a fejed a s.eggedből és állj talpra. Egyik nő sem vonzódik az ilyen nyomorékokhoz.

2013. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a "sokkal jobban" egészen biztos, hogy tévedés.. de erről nincs szerintem "kutatási anyag"
2013. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha valakit ezt így kutatná kifejezetten akkor az rasszistának lenne kikiáltva.

De ha megnézed a statisztikákat érdekes adatok jönnek ki bűnözési arányokról rasszok között, vagy hogy a feketék 90%-a Obamára szavazott, míg a fehéreknél 50%. Azért elég érdekes...

Ha ezeket a tényeket feltárod egyből rasszista vagy.

De ha azt a tényt, hogy kb 2centivel hosszabb a farkuk elmondom az teljesen elfogadható, mert az pozitív megkülönböztetés.

És a feketék is negatívan megkülönböztethetnek minket, azt mondhatják fehér ember kezébe nem való kosárlabda és ez mindenkinek oké. De ha egy fehér mondja, hogy a feketéknek nem való focilabda az nemzetközi botrányt kavar.

Ez MO-n persze nem olyan nagy téma, mert itt nincsenek olyan sokan. De ugyanaz történik, mint az USA-ban. Az egyetlen oka, hogy ida nem telepednek annyian, az hogy a nyugathoz képest szegény ország vagyunk.

2013. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már külföldi példákat hozol fel, ugyan ez megy a cigányokkal is. És nincs igazad, a pozitív diszkrimináció is diszkrimináció és elítélendő.
2013. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ugyanis a kisebbségek nincsenek soha rasszistának állítva. Sőt, a megkülönböztetés eszközeivel akarja a legtöbb kormány egy szintre hozni őket a fehérekkel. Pl cigányoknál lásd azért vesznek fel cigányokat a rendőrségre, mert cigányok(nem azért mert megérdemlik és képzettek), többletpont jár az egyetemre ha cigány vagy(még ennek ellenére is 1% körüli a cigány részvétel).
2013. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom, mi a helyzet, épp ezért írtam, hogy attól még elítélendő. Olvasd már el mégegyszer.
2013. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!