Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem köszön? :/

Miért nem köszön? :/

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki tetszik az osztályból, de sose köszön, hiába köszönök viszont mindenki másnak köszön meg beszèlget velük csak velem nem. Hogyan hívhatnám fel a figyelmèt? :(


15/F



2013. nov. 15. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a MINDENKI másnak köszön, akkor már fel is hívtad magadra :D
2013. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne köszönj neki, sőt amikor tudod, hogy lát téged, akkor azért is menj oda más lányokhoz beszélgetni, flörtölni. Tudom, hogy nem szép dolog, de egy kicsit gondolkodjon ő is, aztán remélhetőleg észreveszi magát.
2013. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csaj egy bunkó!VAGY!!A fordított pszichológia útján elindulva lehet,hogy éppen tetszel neki! :)Ehhez mit szólsz?!A következő lehet:1.:Utál téged,és/vagy valamiért szivat(nem tartom valószínűnek,hamár erre az oldalra kérdést írsz,nem hiszem,hogy lenne bármi amiért utálna)2.:Láthatatlan vagy/Csak a csaj nem vesz észre(kizárt:))3.:Csak úgy csinál,mintha nem venne észre,mert ez a reflexe arra,ha a közelében vagy,tehát zavarba hozod(ez már jobban hangzik,nem?)4.:Lehet iszonyat ronda,ijesztő vagy(biztos nem így van,bár akkor is köszönne)Összegezve:valamit talán titkol előtted,sőt talán tetszel neki :) DE! ez csakis akkor van,ha 100%-osan úgy van,ahogy ide leírtad.Nos,gondolkozz el rajta,én is ezt tettem,és meg lett az eredménye;)
2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Még azt mondom,hogy az is valószínű sajnos,hogy azért nem köszön,mert érzi,tudja,hogy teszik neked,s így védekezik.Így is,úgy is van valami köztetek.Nem biztos,hogy kölcsönös érzelem,de lehet.Bocs ha összezavartalak,magamat is sikerült.Szurkolok! 18

2013. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!