Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nos, egy olyan lannyal szeretn...

Nos, egy olyan lannyal szeretnek megismerkedni, aki szeret fozni es sutni is. Aki szingli es erzelmileg is az (nem ahitozik se ex, se mas irant). Ha van itt ilyen lany, no, irjon!?

Figyelt kérdés
huszas eveimben vagyok...
2013. nov. 15. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az igények, barátom.
2013. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen? :-) Vegulis lehet alkudni...nem kell mindig foznie, sutnie de neha nem artana. :-)
2013. nov. 15. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Én steretek fűzni, sütni, általában jól is sikerül amit készítek! Viszont áhitozok már egy komoly párkapcsolat után...

Egyébként nem hinném, hogy itt lehet ismerkedni.... legalábbis én nem szeretnék...

23 L

2013. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Olyat nem fogsz találni.Aki nem foglalt párkapcsolat szempontjából az is foglalt lelkileg.

Gondolom ráuntál,hogy mindig lekoptatnak azzal az ürüggyel,hogy még az exet szeretik,vagy más tetszik nekik,stb.

Szerintem vedd fél információnak ezeket a dolgokat,mert a nő sem tudja,hogy fog-e irántad érezni valamit,amíg nem ismer!Ha mákod van,akkor neked köszönhetően fogja túltenni magát az exén,vagy akárkin,akibe éppen szerelmes.

Mondjuk nekem ez még nekem csak egyszer sikerült,akkor is kapcsolatban volt a lány.Azóta is ég a bőr a pofámról,még ha nem is tehetek róla.

2013. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy szeressen főzni és sütni is?:)
2013. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a dumát h ilyen meg ilyen nőt szeretnék.

És mond már meg h miért is álmának pont veled szóba ?

Rájuk is parancsolsz de am helyesen írni se tudsz.


Vagyis nem lehetsz v mi művelt.

2013. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs hatos, nem ülök gép előtt egész nap. Mobilról írtam, de most leellenőrízheted, hogy jó-e a helyesírásom. Utálom a rosszindulatú embereket!
2013. nov. 15. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz nyújtani cserében?
2013. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rosszindulatú csak nem értem h mi benned annyira nagy szám ?

Még egy képed te tettél ki, azt se mondtad h te mit nyújtanál de elvárásaid azok vannak.

2013. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es te beszélsz helyesírásról?....
2013. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!