Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-25 közötti fiúk, ti ismerke...

19-25 közötti fiúk, ti ismerkednétek egy félénkebb, különcnek mondott lánnyal?

Figyelt kérdés

Kezdek lemondani arról hogy a szubkultúrán belül ahol mozgok, fogok még párt találni. (az előző barátom ide tartozott de alapból sajnos kevesebb fiú mozog ezekben a körökben, mint lány...) Szóval ha engem el tudna valaki így fogadni, akkor ha beleszeretek nem az érdekelne már hogy közös-e bennünk ez a dolog. Persze valami nyilván kellene, ami mindkettőnket érdekel. Kérdés az, hogy vannak-e olyan fiúk, akik egy első látásra furán öltözködő, kevésbé harsány és kezdeményező lányt is szívesen megismernének-e, vagy már alapból elhatárolódtok? Ha igen, miért, ha nem miért nem? Csak kíváncsi vagyok, mert bár mondogatják itt hogy az igazi szerelem majd jön, meg minden, nem lehet erőltetni, addig sem szeretnék tétlenül várni hogy egyedüllétben múljanak el a legszebb évek, vagy ahogyan ezeket mondják.

Nem privát üzeneteket várok, de ha valaki rákérdez pontosan milyen szubkultról beszélek, megírom privátban, mert itt amúgy sem szeretném hangsúlyozni, jó lenne anonimnak maradni.

21/L


2013. nov. 15. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
anime/goth?
2013. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

külső megfog

belső megtart

a jó szex magához láncol.


nagyon nehéz bármelyiket is nélkülözni. át lehet ugrani az első lépcsőfokot, de csak úgy, hogy valaki nagyon jófejnek tart, és ad neked egy esélyt. elég nehéz lesz úgy alakítani, hogy a belsőddel fogd meg, és meg is tartsd, de nem lehetetlen

2013. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
véletlenül nem a brony szubkultúra? :)
2013. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem is írd meg kérlek milyen szubkultúra.


Amúgy szerintem, ha valaki kicsit másmilyen,de helyes, aranyos, és emberileg (belsőre is) egy a hullámhossz, akkor nem gond, hogy kicsit különc.

2013. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Milyen szubkultúra, mit jelent az, hogy furán öltözködő?


Magadról 1-2 általános dolgon kívül nem mondtál semmit, így viszont én nem tudok véleményt mondani.

2013. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát röviden kb annyi, hogy szeretem a japán popkultúra egyes részeit, főként az öltözködés, a zene (azon belül jrock, visual kei) fog meg, és néhanapján animéket is nézek. Van 1-2 hobbim is ami ezekhez kapcsolódik, egyszerűen csak arról van szó, hogy annyira az életem része ez az egész hogy bár próbáltam már lemondani róla, de akkor nem éreztem magam jól a bőrömben. A kinézetem szerintem abszolút nem az ijesztő irányt képviseli, bár vannak vadabb kiegészítőim de ha már itt tartunk, manapság a divatnak köszönhetően az úgynevezett hát, plázás lányokon több kiló szegecs meg fekete kiegészítő van, mint rajtam. Egy-egy extrémebb szín a hajban, kb ennyi. A ruhák meg, nézzetek itt körül, de ne a legdurvább kirívóbb cuccokon legyen a hangsúly, ezt nem úgy mutatom mint valami közvetlen forrást hogy na én is így öltözöm, hanem hogy itt vannak számomra inspiráló öltözékek. Nyilván valamennyire szolidabbra fogom, mert én sem szeretem kényelmetlenül érezni magam hogy esetleg szarrá bámulnak meg hasonlók. Remélem ez már megközelítőleg elég magyarázat hogy mire gondoltam. :)
2013. nov. 15. 18:04
 17/19 A kérdező kommentje:
[link] Jaj, lemaradt a link.
2013. nov. 15. 18:05
 18/19 A kérdező kommentje:
Sokan írtatok privátot azért foglaltam végül mégis össze itt, hogy egyszerűbb legyen. Egyébként nem, nem tartozik hozzá semmilyen halálkultusz, az hogy esetleg félénkebb, magányos típus vagyok és akadnak lelki problémáim, nem nagyon függ össze ezzel az egésszel, inkább abból ered hogy értek csalódások, volt nekem is kapcsolatom, tudok boldog lenni szóval nem, nem vagyok semmiféle szekta tagja és sem ijesztő meg veszélyes nem vagyok, suliba járok, sportolok, beillenék simán úgymond "normálisnak" ha arról van szó. Inkább csak tartok tőle hogy mivel kevés ilyen fiút ismerek, aki korban hozzám illő ÉS ilyen körökben mozog, ezért nehezebb dolgom lesz ha szeretnék még kapcsolatot, mint pl más lányoknak, akiket átlagosabb dolgok érdekelnek. Engem pl ha már külsőnél tartunk, nem tud elvarázsolni a kigyúrt, mai "menő" fiú, jobban szeretem a kicsit hosszabb hajú, aranyos srácokat, szal nálam pl az hogy aranyos nem ilyen barátzónás kifejezés, hanem kifejezetten vonzó. Ezért is gondolom, hogy nehezebb, de ez ugye természetesen csak a külső, ami kb az első lépés... Nyilván másik oldalról ez ugyanúgy játszik, ugye írtátok itt, hogy kik azok akiktől kb a frász jön rátok, na, az ilyesmi igazából az én oldalamról is megvan, épp ezért, kb. véleményekre voltam kíváncsi úgy általánosan, hogy legalább így anonim felmérjem, mert ha megyek az utcán stb. nem tudok belelátni mások fejébe.
2013. nov. 15. 18:17
 19/19 anonim válasza:
22 vagyok, szerintem kár kategorizálni, hogy "nektek bejönnek az ilyen lányok" ezt nem lehet megmondani. csak azt, hogy milyenek nem jönnek be. de a nem igen az nem feltétlen nem. (én sem értem nyugi)
2013. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!