Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan gyakorolja be egy srác...

Hogyan gyakorolja be egy srác a salsához szükséges (csípő) mozgást?

Figyelt kérdés
Pár alkalommal elmentem a tanfolyamra, de nem vettünk külön mozgást. Most viszont eszembe jutott, hogy betanulnám helyesen, csak nincs kéznél a tanár... van oktatóvideó? Vagy le tudja nekem írni a lényeget valaki, aki már csinálja egy ideje?
2013. nov. 15. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt meg hogy mutassam neten keresztül?

Tánctanár, élő gyakorlás, és kész.

2013. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=N0H76ZQI2Jo


Amúgy szerintem nem nehéz :) Én 8 évig jártam társastáncra és versenyszerűen jól eredményeket értem el. Szerintem nem nehéz, legalábbis én gyorsan megtanultam.

2013. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a figurákkal van gond... az Enchufle-t például le tudom vezetni, de nem tanultam még meg azt a szép testmozgást.
2013. nov. 15. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ebbe a kategóriába???!
2013. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ezt a kategóriát legalább nézik is. Ha a "szórakozás" kategóriába raktam volna, még most se lenne rá válasz. Egyébként ide is kapcsolódik egy kicsit. Megkockáztattam ezt a kis turpisságot.
2013. nov. 15. 17:55
 6/6 anonim válasza:

Állj tükör elé, és próbálgasd.

Amikor kényelmes és jól néz ki, akkor jó.

Aztán gyakorold.

2016. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!