Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt sok csaj?

Miért csinálja ezt sok csaj?

Figyelt kérdés

Elég sok olyan csajjal randiztam, akik direkt beszólogattak az ember önérzetére ható dolgokat. (pl.: "én megtehetem, te nem"... vagy pl.: "én vagyok a főnök") Ezeknek a lányoknak mondtam is hogy hagyjuk a dolgot, persze olyankor azt mondták csak vicceltek. Mit akarnak ezzel elérni? Vagy csak én szívom mellre ezeket?


22/F


2013. nov. 15. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont a dominanciára vágyó hölgyeket fogtad ki, de már csak ilyen az élet.
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, szivi, fel kell venni a kesztyűt, csak viccelt! A vicces domina játékok a részei ennek a mókuskeréknek, úgy mint a sz0póálarc meg a bőrtanga.
2013. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felvettem a kesztyűt, beszólogattam, erre jött a sértődés és újabb meg újabb konfliktusok... persze én voltam mindig aki nem érti a viccet, és ők nem akarnak senkit se irányítani elmondásuk szerint... jöttek sorba a manipulációk, és amikor elmondtam nekik hogy nekem ez nem tetszik mindig én voltam a hülye...
2013. nov. 15. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így. Válogasd meg a lányokat!
2013. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki fölényes helyzetbe kerülhet hajlandó megalázni a másikat.

Pláne mivel egy csinosabb lány talál magának 10 pasit is.

De ha ez vigasztal 40 évesen már nem fogsz ilyet hallani tőle az fix.


Ha később még látnád és te kerülsz jobb státuszba nála majd amikor megállsz a BMMW-vel te is mondhatód neki hát én megengedhetem magamnak és amikor majd sóvárogva oda lép hozzád mutasd meg neki a középső ujjad és hajts el :)

2013. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem találkoztam ilyen csajjal... 24/F
2013. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!