Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon szűkszavú fiúkkal...

A nagyon szűkszavú fiúkkal hogy lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, van egy fiú, ő is ilyen kis szűkszavú, magába zárkózó, komoly, stb. és félek, hogy ha én az állandóan happy fejemmel odamennék hozzá, hülyének nézne, és elhajtana, mert a magához hasonló lányok jönnek be neki.

Ennek van valóság alapja? Vagy odamehetek hozzá?


2013. nov. 16. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj, majd lesz valami
2013. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem én vagyok az:D

Egyébként én ilyen fiú vagyok és örülnék ha odajönne egy mosolygós lány.


Bár lenne bennem egy keserű mellékíz,hogy nem én kezdeményeztem.

17/F

2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagyunk ilyenek, mert nem bírjuk a poént, hanem, mert önbizalomhiányunk van, én már csak tudom, amúgy haverokkal sokat pofázok és humorizálok, de a suliban komoly és csendes vagyok, az ott a hivatal és nem a bulihely. :D Jó, monjuk én a külsőm miatt lettem ilyen, mert ronda vagyok.
2013. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak aki nem ismer én is ilyennek tűnök :D Barátokkal biztos ő sem ilyen
2013. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

amúgy lehet, h nem ilyen, csak a környékünkön lakik és csak látásból ismerem, viszont amikor találkozunk, tényleg olyan :/ meg néha szoktam látni, hogy találkozik egy másik sráccal, akit szintén ismerek így látásból, és olyankor is csak kezet fog vele és szinte csak a másik fiú beszél, ő meg néha válaszolgat. bár lehet, egyszerűen csak nem bírja azt a gyereket...nem tudom :|

2013. nov. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!