Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ha szerelmesek vagytok...

Pasik! Ha szerelmesek vagytok egy nőbe, akkor tudtok várni rá? Mi az az áldozat amit megtennétek érte?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudok várni rá
2013. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Áldozat?

Csak a bajtársakért áldozok fel dolgokat.

Tudok várni de beáldozni semmit!

2013. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tehát aki nem tud várni egy nõre bizonyos gondok miatt,és azt mondja nem jó egyedûl,akkor az csak kifogás?Õszintén.30 feletti pasik válasza érdekelne.Fontos.
2013. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3as

Kifejtenéd?

2013. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes vagyok, akkor alapvető, hogy várok rá, és ezt nem tekintem áldozatnak.
2013. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen kifejtem.Volt 7 hónap ami mennyei volt.Minden téren eggyeztünk.Az ha egymást átöleltük biztonsággal,belsõ nyugalommal töltött el.Volt hogy átölelt az ágyban(nem szx), és egyszerre lèlegeztünk de szoritottuk egymást minth soha nem szerstnénk elszakDni.A srác elvált rossz irányba vette a válás utáni kavargó érzelmeket,be mellettem megválltozott.Most egy ideje sem sms sem egy tel, érzem van valaki más.Amit ma biztpsan meg is tudtam.Sxerintem ma vègzek magammal.Igy már semmi reményem egy bildogabb jövöre.Azt igérte hogy addig nem fog meghalni mig törvényes felesége nem leszek egy közös gyermekkel.Mindenben mellette álltam.Most össze vagyok törve.Nem akarok tovább szenvedni
2013. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miféle áldozatra gondolsz? Kit daraboljak fel? :D Egyébként meg miért ne tudnánk várni? Egy kapcsolat nem arról szól, hogy a második alkalommal ágyba kell vonulni...


A szexuális életet is ugyanúgy kellene felépíteni mint minden mást, de erre manapság még a nők se hajlandók.

25/F

2013. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ciano...girl

Ne csinálj hülyeséget.

Lehet csak hülyített.De ettől még ne dobd el az életed

2013. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen értem de nagyon boldogtalan vagyok.Prazot iszom sörrel mert remélem csak sikerûl végleg elaludnom.A szerelmem meggyalázták,nem érzem fontosnak magam.Elmebajpm nincs de megtört a sors.Köszönöm a válaszokat Jó társaság vagytok.:*
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De ne add fel.Most szar de idővel jobb lesz.
2013. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!