Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem egy nálam idősebb...

Van esélyem egy nálam idősebb lánynál?

Figyelt kérdés

Suliban gyakran látom,néha hirtelen megfordulok,és látom,hogy nézett,és lesüti a szemét,vagy ha elmegyek mellette akkor kicsit rám néz,és aztán máshova.

Kedves csajnak tűnik,meg szerintem normális.

Úgy lehet esélyem,ha én is normális vagyok,kedves,nála sokkal magasabb,ő olyan 170,én 184-5 körül vagyok,és elvileg nem nézek ki rosszul.Így lehetséges?

Az gáz ha bejelölném?Mivel suliban a barátnőivel van,és hát nem egyszerű leszólítani..

Ha ír egy üzenetet mielőtt visszajelölne,pl. hogy ismerjük-e egymást,mit írjak,hogy ne égjek be? Ő 17,én 15 vagyok.Gondolom nem tudja hogy 9-es vagyok..


2013. nov. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
van hát. csak nem túl sok :)
2013. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy próbát megér, hátha sikerül :)
2013. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jelöld be facen, jó esetben tudni fogja, hogy ki vagy

ha meg megkérdezi hogy ki vagy meg mit akarsz akkor valami sulis dolgot hozzál fel aztán onnan már könnyű lesz társalogni

2013. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó benyomást akarsz kelteni akkor élőben beszélsz vele először. Szerinted hányan csinálják ugyanezt, mert csak neten, arc nélkül van tökük kezdeményezni?
2013. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!