Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok ha a...

Lányok, mit szólnátok ha a pasitok egyszer csak bejelentené, hogy évek óta rendszeresen foglalkozik mágiával?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy én ilyen illető lennék, jelenleg nincs barátnőm, de erősen dolgozom azon hogy legyen, és valószínűleg előbb-utóbb lesz is. Nyilván az ilyen irányú dolgaimat az ismerkedés elején nem fogom elmondani, mert teljesen érthető hogy nagy eséllyel azonnal repülnék, ha a lánytól távol áll az ilyesmi.

Viszont előbb utóbb ki kell, hogy tálaljak, és a kérdés az lenne, mit ajánlanátok milyen formában tegyem majd ezt?



2013. nov. 16. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
TÁVOZZ, SÁTÁN!
2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítani tudja -amit kétlek- tőlem csinálhatja.
2013. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem vagyok sátánista, és semmi iylesmi, nevezzük inkább "fehér mágiának" a dolgot.
2013. nov. 16. 22:18
 4/25 anonim ***** válasza:
szerencséd, hogy nem a 12. században vagyunk
2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem bűvölsz magadnak akkor egyet? :D
2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
ez a mágia mit jelent felveszel valami hacukát és hadonászol egy üst fölött...eredmény meg nuku a lényeg hogy a külsőségek rendbe legyenek?
2013. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Na jó.De tudsz-e kőből aranyat csinálni?Ha nem akkor nem érdekel a kérdésed.Én csak aranyért válaszolnék.
2013. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)


Keress hasonló érdeklődésű lányt és akkor bejelenteni sem kell ;)

2013. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok híve a ceremoniális mágiának, jelenleg eszközöket nem használok egyáltalán.


A mindennapos meditációban nyílvánul meg ez nálam, és mondjuk úgy, vannak érdekes ezáltal fejlesztett dolgaim.

2013. nov. 16. 22:22
 10/25 anonim ***** válasza:

Na üsse kavics válaszolok neked ingyé,csak azért,hogy lásd milyen jó fej vagyok.

Tuti,hogy hülyének nézne nem csak minden nő,hanem minden ember(kivétel az elme roggyantak).

2013. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!