Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon, miért nem akar senki...

Vajon, miért nem akar senki komolyabban ismerkedni velem? 17/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan bulizós fajt, de ennek ellenére gyakran megfordulok ilyen helyeken. A lányokkal való ismerkedés egy ideig mindig jól megy, de aztán szinte "forgatókönyv" szerûen megtorpan akkor, amikor már szinte biztosnak vehetõ egy-egy találka. Soha nem voltak nagy elvárásaim, bármilyen hihetetlen ronda se vagyok, jól tanulok, sportolok is.

Önbizalom terén kicsit felemás a helyzet, de gyakran kezdeményezek. Nem tudom hol a hiba! Köszönöm válaszaitokat!


2013. júl. 23. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:

mert bátortalan vagy. nemvagy elég érdekes a lányoknak.

egy átlag pasi nem mindnekinek vonzó. joban kedvelika különlegességeket, szlsőségeket (na azét annyiora nem hogyamsszív alksez meg stb) de tény, hogy az átlagos, az unalmas.

valahogy légy különlegesebb, egyedibb. bárhogy.

2013. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más is képben van rajtad kívül az adott csajnál. Nem meglepő. Egy korodbeli lány, már simán ismerkedik 20-25 éves srácokkal, akik lényegesen többet tudnak nekik nyújtani minden téren, mint Te.


Életkori sajátosság, ez van. Nagy számok törvénye alapján egy-egy fog jönni.


Illetve ha forgatókönyv szerint mindig ugyan ott hasal el a dolog, akkor a forgatókönyvet is meg kéne nézni. Lehet, hogy túl sokat "engedsz" meg magadnak, amikor már nyeregben érzed magad a találkozóval kapcsolatban. Vegyél vissza, ne telepedj rá a csajokra, azt nem bírják. Vagy egyszerűen próbálj meg máshogy viselkedni egy-egy alkalommal. Változtass azon ami nem megy, és figyeld meg mi az, amire pozitív visszajelzés jön.

2013. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Próbálkozni fogok.
2013. júl. 23. 11:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Rájuk telepedni nem szoktam, sokat sem engedek magamnak (Sõt!). De köszi a választ!
2013. júl. 23. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell ahhoz bulizós fajtának lenni, hogy az ember ismerkedjen másokkal?


Ott nem fogsz találni értelmes lányt, csak olyat, aki maximum elhiteti magával, hogy értelmes és most lehet sírni. Sokan azt hiszik, hogy csak ott lehet ismerkedni. Ez is a magas intelligencia arányt hitelesíti.


És a rondaságnak ehhez mi köze? Mi történt veletek emberek? Ezeket az alibi dolgokat felejtsétek már el, hogy sportolsz, jól tanulsz stb.. van több millió ember, aki jól tanul és sportol még se megy vele semmire. Nem azért fog veled valaki ismerkedni, mert sportolsz, hanem önmagadért. Azért, aki vagy belsőleg. Egyesek persze külső miatt meg a pénz miatt, de az ilyenek kilőve, mert azokkal úgy se lesz olyan viszonyod amilyet szeretnél, hogy komolyabban ismerkedj velük.


Szóval tehát a lényeg. Te legyél normális és olyat keress, aki szintén normális és nem csak egy testbe öltözött üresség. Ennyi az egész. Keresgéld és ne lepődj meg, ha élettelenekbe botlasz, mert nagyon sok van belőlük.


Ahhoz, hogy ilyet találj olyan helyre kell menned, ahol "értelmes" emberek vannak, és nem pár szajha, aki miniszoknyába rázza a seggét, hogy estére fel tudjon vinni magának valakit. Komoly ember nem jár ilyen helyekre.


Ha meg ellenvetésed van ezzel, akkor te se vagy komoly ember, ha ott akarsz párt találni. Ez esetbe értelmetlen a kérdésed. Remélem érthető voltam.


Még annyit, hogy nem fogsz pár nap alatt találni olyat, aki majd hozzád illik. Ehhez idő kell.. de benne van a pakliba az is, hogy ma összefutsz életed párjával.

2013. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amit leírtál szép és jó......Lenne! De attól, hogy valaki eljár szórakozni még nem feltétlen *urva vagy "nem normális" ember. Lehet tévedek, cáfolj rám. Vagy mutass olyat akinek nem számìt a külsõség.
2013. júl. 23. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A külső a lényeg, ne hallgasss másra, én tudom, mert csúnya fiúnak tartanak a lányok és ha randira el is jönnek, utána soha többé nem is kiváncsiak rám. Ez van, külősre helyes srácoké a jövő.
2013. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod, beszélgetni. :) De hogy-hogy megtorpan az ismerkedés találkozó előtt? 18/l
2013. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszerűen csak rossz lányoknál próbálkoztál eddig... Szerintem:)
2013. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!