Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Homo srácok! Ti is szoktatok...

Homo srácok! Ti is szoktatok a Népligetben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. Népligetben is szoktam ismerkedni a várromnál. Ti hol szoktatok?

2013. nov. 17. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lányokkal szeretnék ismerkedni, ott vannak azok is?
2013. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemigen vannak ott lányok. Egyszer láttam a várromnál egy fiatal lányt, ott szopott két pasit. Szívesen beszálltam volna, de nem lehetett!
2013. nov. 17. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol van ott bárki is? Én többször is voltam már ott a várromoknál nappal, de konkrétan senkivel nem találkoztam...
2013. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak rohangálás megy! Persze, hogy nem lakik ott senki! A randit szokták ott lebonyolítani a várromnál.

Én passzív vagyok a nőt játszom! Párszor voltam benne én is, talizni, legelőször nyáron, meztelenre vetkőztem, úgy szoptam egy 50-es pasit. Csak megzavartak, jöttek valami hajléktalanok...

Utána már csak a pulóverem húzom fel és a nadrágom tolom le, úgy szopok!

2013. nov. 17. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen belefolynék ilyen izgibb dolgokba, de sajnos sose szúrom ki az ilyesmiket, mert valahogy mindig rossz időpontban vagyok rossz helyen...
2013. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagy vele egyedül...

Én is csak elvétve tudtam ott találkozni valakivel! Nyáron voltam arra...

2013. nov. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!