Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randiztam egy lánnyal tegnap,...

Randiztam egy lánnyal tegnap, és ma mással akar randizni, foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal interneten, közbe ö is ismerkedett másokkal párhuzamosan.


Legelőször mikor elkezdtünk beszélgetni nem akart randizni mert mással már megbeszélt találkát, és ő nem olyan ezért nem találkoztunk.


Eltelt 2 hét ismét elkezdtünk beszélgetni és mint kiderült az a randi nem jött neki össze a pasi nem volt megfelelő.


Most pénteken találkoztunk, és elmondása szerint szeretne még velem találkozni mert jól érezte magát, de már régebben mással is beszélt le randit szombatra.


Szerintetek érdeklem én őt eléggé, várjam meg még ezt a randit, hogy utána tényleg csak engem akarhat e.

Vagy ez a ló nincs szamár is esete lenne ?



2013. nov. 17. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Te dolgod. Vagy harcolsz, vagy hagyod.

Én hagynám mert magas az önbecsülésem, essen inkább padlóra a másik fél.

2013. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!