Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti azokat a lányokat is...

Fiúk ti azokat a lányokat is szeretitek megismerni akik rendesen öltöznek és nincs kint mindenük?

Figyelt kérdés
mert én rendesen öltözöm és nem akarok p**sásan öltözni :/
2013. nov. 17. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2013. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ és NEM,ÉN NEM vagyok p**sa! rendesen öltözök!


[link]


ez tudtommal nem pi**a öltözés! ilyeneket szoktam felvenni!

jah és nem akarom magam megdugatni! fiatal vagy hozzá ráadásul nem akarom hogy mindenféle tag végigkeféljen ha nagy leszek!

2013. nov. 17. 17:29
 13/17 anonim ***** válasza:

Így van mert ők is ugyanúgy lehetnek szépek, én barátnőm is rendesen öltözködik bár ő nagyon ritkán felvesz elég lenge ruhákat de csak is nyáron amikor tényleg meleg van és akkor is csak olyan helyre megyünk ahol inkább kettesben vagyunk.

Nyugodtan öltözködj úgy ahogy te akarsz senki nem tart fegyvert a fejedhez hogy márpedig lengén kell öltözködnöd.

2013. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég?! Te vagy a kèpen? Mennyi idős vagy, 11?!

Amugy kicsit irritálo az a fajta ruha lehetne sportosabb.

2013. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen én személyszerint az ilyen lányokat is szeretném meg is merni.
2013. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jah az anyagát én se szeretem de ezt csak alkalomra vettem fel. és 12 vagyok és ha már most olyan p**sa fajta lennék már most valami gáz lenne.... de én már most irtózom ettől a stílustól szval ha elég idős lennék hozzá se akarnék ilyen lenni. de azért el kell ismerned hogy nem vagyok kisgyerek gondolkodású. köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 18:35
 17/17 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók és válaszolni készülők! nem érdemes negatív válaszokat írni mert nem törődöm az ilyen keserű,mindenben hibát kereső emberekkel. szval ha nincs normális válaszotok akkor nem kérek a kommentetekből!
2013. nov. 17. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!