Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívtam, de nemet mondott,...

Elhívtam, de nemet mondott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elhívtam az egyik osztálytársamat állatkertbe sétálni, mégcsak nem is úgy mondtam, hogy randi lenne, de azt a válszt adta (Facebook-on, a kérdés után három héttel), hogy mindenkivel egyformán szeretne ismerkedni és, hogy fontosabb neki a tanulás. Nekem is az volt az elképzelésem az év elején, hogy (mivel fontos iskola) én is csak tanulni fogok, de érte feladtam volna mindent. Most, hogyha muszály szól hozzám néhány szót, de kifejezetten kerüli a jelenlétem. Próbálkozzak még, vagy hogyan felejthetném el?

15/F



2013. nov. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne próbálkozz többet. A nem az nem.
2013. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is mondta ki konkrétan így, hogy NEM, és hogy lehet valaki lány létére ilyen bunkó, hogy Facebook-on írja?
2013. nov. 17. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki,de nem muszáj* erőltetni...
2013. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak azért tartod bunkónak, mert visszautasított, majd kinövöd. amúgy meg *muszáJ.

és igen, ne erőltesd.

2013. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírták hagyd és "keress" vki mást, ha ő nem akar veled lenni akkor nincs mit tenni... Majd lesz vki más aki igent mond, még csak 15 vagy.
2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogy felejthetem el? Nagyon zavar, hogy minden nap látom.
2013. nov. 17. 19:18
 7/7 anonim válasza:
Próbáld megutálni, vagy nálam van egy módszer, hogyan felejtsd el, próbáld ki: szóval, keresel szépen egy másik lányt, nem erőlködsz, nem szenvedsz hogy neked ő kell (aki ugye facebookon válaszolt).. megismered, majd hogy könnyen elfeljtsd a 'nemet mondó' lányt, (ha van tabod, telód) szedd le annak a lánynak a képét, akivel megismerkedtél, feküdj le az ágyadra, minden este hallgass zenét, és nézd közbe a képét! Egyből át fogsz szeretni, próbáld meg. :-)
2014. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!