Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves vagyok és attól...

15 éves vagyok és attól tartok kezdek beleszeretni egy 33 éves férfiba! Most mégis mit tegyek? Eddig azt hittem, hogy 21 éves De most megtudtam, hogy 33 és mintha sokkot kaptam volna.

Figyelt kérdés
De szeretem és az mondta hogy míg 18 leszek nem nyúl hozzam és szeretné ha vele lenék mert szeret és éni szeretem öt a szüleim előtt hogy titkojam el vagy mit tegyek?
2013. aug. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudooom, de szerintem ezt hagyjad! 15/l
2013. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De te egy kislány vagy ő meg felnőtt férfi! Mit tudsz te nyújtani neki? Semmit!

Nőj már ki az álomvilágodból.

2013. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ö akar velem leni meg síratam mikor úgy mond le akartam zárni ezt ara gondoltam csak meg fektetni akar de nem mert már rég meg tette volna akkor szeretem öt az a baj és őis engem
2013. aug. 18. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg baj hogy neki sincs több esze mint neked. 34/F
2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A manusz egy szerencsétlen te meg egy tipikus naiv,butus tini vagy.

5 év múlva sírva röhögsz majd ezen a kérdéseden.

Komolyan azt hiszed,hogy 33 évesen egy 15 éves minden vágya? Ha igen az se jobb,mert akkor vele komoly gondok vannak.


De ne is hallgass ránk,te úgyis okosabb vagy..

2013. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az az hogy énis szeretem őtt sajnos és lehet igazatok van de akkor meg mit tegyek az érzeseimel és vele ???
2013. aug. 18. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy szereted.Ez csak fellángolàs.

Akkor szereted ha igazán emberileg is ismered és elfogadod de ez nincs meg.

Szakìtsd meg vele a kapcsolatot és keress egy normális korodbelit.Ha utánadjön akkor szólj apádnak.

2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most idetolhatnám azt a sablont, hogy a szerelem nem ismer határokat (korhatárokat sem). De...


...és kicsit szeretném megértetni veletek a kérdésben is szereplő jelenség miértjét, mert nem ez az első ilyen kérdés itt GYK-n. Hozzáteszem, ez csak az én véleményem.


Manapság nagyon sokakban (25-) az a régi sztereotip kép él a harmincas pasikról, hogy tele vannak lóvéval, kocsi, lakás sőt család, gyerekek. Ez megállja a helyét... pénz, kocsi, lakás tekintetében egy szűkebb rétegben, család, gyerekek tekintetében még szűkebb rétegben, 30-40 évvel ezelőtt általános volt. A mai magyar valóság viszont ettől egy kicsit eltérő. A harmincas férfiak vastag rétegének nincsen lakása, a szüleinél él..., vagy ha van lakása, az amolyan "majd egyszer, ha fenn tudom tartani" kategóriás. Nagyon sokaknak nincsen autója, de még jogosítványa sem. És szemben azokkal az időkkel, amikor még egy harmincas férfi egy hivatali irodai munkából is el tudta tartani a családját, ma ez sokszor nem ritkán diplomával sem menne (ld. nagymértékű országos kivándorlás). Egy mai harmincas férfi szeret a haverokkal bulizni és jól érezni magát abból a "kis" pénzből, amiért cserébe feladja a szabadidejét. Ellenben a harmincas nők már gyakran gondolnak családra és az érzelmi mellett anyagi biztonságra. Az említett harmincas pasik viszont ezt nem tudják megadni nekik. Ezért visszakanyarodnak a 15-25ös lánykorosztályhoz, ahol a lányok elsősorban "csak" érzelmeket, kiegyensúlyozott és tartalmas kapcsolatot és jó szexet igényelnek. És amúgy egyre gyakoribb a harmincasaik elején járó nőknél is a 40es, 50es férfiakkal való kapcsolatkialakítás, pontosan a fentebbi részletek okán. Ha pedig megnézzük a dolgot a lány szemszögéből, a harmincas férfiben már egy kiforrott, kialakult értékrenddel rendelkező és tapasztalt partnerre találnak. Aki megbízható és már nem biztos, hogy minden esetben a farka után megy. A tapasztalatok kimondottan előnyösek, ha a lány párkapcsolatai és szexuális élményei terén még mindenek előtt áll.


Ha ugyanezt analitikusabb oldalról nézzük meg, a lány részéről lehet egyfajta apakomplexus, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy gyerekkorából hiányzott az apa sőt talán épp ellenkezőleg. A lány viszonya az apjával olyan jó, hogy azt az erőt, tapasztalatot, oltalmazást, magabiztosságot, határozottságot a párkapcsolatában is szeretné megkapni, ami valljuk be őszintén, leginkább harmincon felül gyakoribb. A férfi esetében annak az oka, hogy tizenéves lányt választ származhat egy kamaszkori hiányérzetből..., későn kezdett nemi életet és kimaradt az életéből az az érzés, milyen tiniként szerelmesnek lenni, és milyen tiniként a szexuális élet és azáltal, hogy egy tinilányt választ, kicsit ő maga is megfiatalodik és bepótolhatja a kimaradt érzéseket.


Természetesen minden eddigi állításomra erősen vonatkozik a vastörvény azaz "minden esetben tisztelet a kivételeknek".


Egy 15L & 33F azért jó kombó, mert mindkét félben van valami, ami a másiknak kellhet. És ezáltal kiegészítik egymást és mindkettőnek jó. Pláne ha mindez mindkét félnél szeretettel, netán szerelemmel társul. A férfi részéről az a minimum, hogy nagyon vigyáz a lányra, de ettől még a kiskorú lány szüleinek teljes joga van beleszólni a lány döntéseibe. És azt sem szabad elfelejteni, hogy az idő mindkét fél feje felett elhalad és amikor a lány még mindig csak 20 éves lesz, a férfi már 38. Amikor a lány mondjuk 28 évesen gyereket szeretne, a férfi már 46. És amikor a lány már nővé cseperedve belép a harmincas éveibe, amikor a hormonok által újra olyan erővel kezdi kivánni a szexet, mint tinikorában, a férfi már az ötveneseiben lesz. :)

2013. aug. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!