Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted felháborító a...

Szerinted felháborító a viszonyponthu, vagy jogosan létrejött oldal egy régóta létező keresletre?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, ez csak segítséget nyújt a családok felbomláshoz, és az azon belüli problémák elmérgesedéséhez.

Mások szerint nem kell álszentnek lenni, mert aki akart, az eddig is félrelépett, ha volt mindenféle ismerkedős oldal, ha nem.

Az oldal szerint "Az élet túl rövid, hogy ne lépj félre", valamint "elegancia, diszkréció, szenvedély".

Jómagam nem értek egyet velük, szerintem attól, mert nem vagyok híve a félrek....lépésnek még élhetek tartalmas életet. Nem tudnék hazatérve ártatlan arccal vacsorát melegíteni, mintha mi sem történt volna, miután valaki mással feküdtem össze. A problémákra szerintem nem megoldás. Ítélkezni sem szeretnék, mert nem látok bele minden kapcsolatba, mindegyik más.



2013. nov. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem. Szokásos lehúzós oldal, egy a sok közül.
2013. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen,felháborító.De én a mai világban ,már semmin se csodálkozom.Ilyenre kell tanítani a fiatalokat,csalásra,hazudozásra,félrelépésre.

Nem tudom,nő vagy férfi fejéből pattant ki az ötlet.

De gondolom,neki se esne jól, ha a társa ilyen oldalon ,tálcán felkínált félrelépést választaná...(már ha van az illetőnek egyátalán valakije).


Nyilván,ha valaki nem akar félrelépni,nem látogat el az oldalra.Én se szándékozom, de már hallottam az oldalról.

2013. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ledöbbentem, mikor először találkoztam ezzel. Elég szomorú, hogy a megcsalás nyílt és társadalmilag/erkölcsileg elfogadott dolog lett. A házasság szó mögött a nagy üresség van a legtöbb ember szemében, meg az élet végét jelenti. "Az élet túl rövid, hogy ne lépj félre." Ezzel azt akarják mondani, hogy minden házasság szar, és az egyetlen jó dolog az életben a bűnözés? Basszus, hol tartunk??? Nem csak a fogadalomtétel és az örök hűség miatt, de miért akarsz megcsalni valakit, akit szeretsz. Amíg az emberek ilyen oldalakon szörfölnek, az idő alatt kitalálhatnának csomó mindent, amivel helyre hozhatják vagy feldobhatják a házaséletüket. Ha meg reménytelen a dolog, el kell válni szépen és normálisan. Ja, csak úgy már nem is lenne olyan izgi.... hát én szemen köpném magam, ha bárkit is átvernék, nem hogy életem szerelmét, a férjemet! Ezt a megaláztatást senki nem érdemli meg, még ha rossz partner is.
2013. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem felháborító ez az oldal önmagában. Szar és erkölcstelen világban élünk, sok a gerinctelen ember, akik így vagy úgy, de úgyis félrelépnek. Most ezen egy oldal szerintem már nem sokat ront.
2013. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!