Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan társkereső oldal...

Van olyan társkereső oldal ahol a lányok nem tűnnek el 4-5 üzenet után? Ha igen, melyik az?

Figyelt kérdés
Mindig ez van. Elkezdünk beszélgetni és pár üzenet után ai illető köddé válik.

2013. nov. 17. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha jobban néznél ki, nem tűnnének el. Már ahhoz is átlag felettinek kell lenned, h egyáltalán valaha visszaírjon 1-2 lány.
2013. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
ah.. bele se kezdek. nem nincs.
2013. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
És szerinted ez a társkereső oldaltól függ? Hát kúrvára nem.
2013. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél unalmas meg sablonos és akkor nem fognak eltűnni.
2013. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy egyáltalán vissza írnak.. :(
2013. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 3 év alatt nem írt vissza 4-5:D

úgyhogy ne panaszkodj

2013. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úristen milyen oldalon vagytok ti?
2013. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 shamrel ***** válasza:

Én lassan 3 hónapja vagyok fenn a nagyobb társkeresőkön, és eddig nekem is hasonló tapasztalataim vannak,mint amiket előttem írtak.


Egy átlagos srác vagyok (27 éves),nincsenek súly problémáim, mindenkinek személyre szabott levelet írok a profilja elolvasása után, nem tucat levelezek.

Mindig megértő,figyelmes vagyok a csajokkal(HA visszaírnak egy évbe egyszer).

Csak arra tudok gondolni,hogy a 20-30 éves korosztálybeli lányoknak irreálisan magasak az elvárásaik és ha valaki fotón csak átlagos vagy csak éppen megüti a lécet, akkor már esélye sincs náluk.

El se olvassák a levelet,törlik,válaszra se méltatják.

Ha meg nagy ritkán visszaírnak,borzalmasan ítélkezőek és némelyik lekezelő is. És még mondják,hogy a fiúk a bunkók,na persze.

De persze mindegyik lány profil leírásában az szerepel,hogy ő kedves,aranyos,őszinte......én talán egyszer ha találkoztam ilyennel életembe.


Szóval ahogy előttem is írták,örülj ha eljutsz egyáltalán 4-5 üzenetig,bár sokkal előrébb te se vagy vele igaz,de legalább az önbecsülésedet nem zúzzák a 0-ra.

2013. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!