Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti azt hogyan vennétek...

Lányok! Ti azt hogyan vennétek, ha egy ismeretlen fiú a facen, megkérné egyik legközelebbi ismerősödet, hogy vedd fel vele a kapcsolatot facen, mert nem tud neked írni?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy ismeretlen lány, aki szimpi nekem és írtam neki már múltkor, de a rendszer azt írta, hogy egyéb mappába kerül majd az üzim, amit gondolom, hogy sosem fogja elolvasni.

Gondoltam hogy írok egyik lánytestvérének, de lehet hogy elmebetegnek fognak tartani és jót röhögnek majd rajtam.

Ti lányok ezt hogyan fognátok fel, ha ilyen szitu lenne?

Adnátok egy esélyt, legalább már csak kiváncsiságból is?

Csak levelezni szeretnék vele, illetve ha nem hajlandó az sem baj, csak felvenne legalább ismerősei közzé, hogy tudnám követni cselekvéseit.


Drága Szent Antal, miért nehezíted a facen is az ismerkedési lehetőségemet??!!:P:P


2013. nov. 19. 16:34
 1/2 anonim válasza:

xd szerintem inkább az egyik barátnőjének írj

azok megtartják a titkot

és ha én lennék a csaj helyében akkor felvennélek facere :DD

L

2013. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor vegyél fel.:P:XD

Értem, de csak azt nem tudom, most melyik barátnőjének írjak, merthát sok van neki.:D

Na szétnézek az oldalán, hogy kivel lóg a legtöbbet a képen és talán írok valamelyiküknek.:P

2013. nov. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!