Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszahúzódó, zárkózott,...

Visszahúzódó, zárkózott, aspergeres fiúk! Mit gondoltok a szintén zárkózott, szófukar lányokról?

Figyelt kérdés
Ismerkednétek egy ilyen lánnyal? Mennyire számít a külső?

2013. nov. 19. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarja,hogy csendes vagyok,akkor jöhet.

Mindenkinek számít a külső.Tudjak vonzódni hozzá,az számít.

17/F

2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten az ilyen férfiak jönnek be. 26/L
2013. nov. 19. 19:48
 3/23 Tarnolf ***** válasza:

Ismerkednék. A külső meg...hát természetesen számít, az csak hülyítés, egyáltalán nem számít. Viszont engem nem zavar (sőt még jobban is örülök), ha az adott lány nem egy bombázó.


Ja és azt gondolom, hogy ezekkel a lányokkal jobban kijövök.:P Meg én aranyosnak tartom a visszahúzódó lányokat.

2013. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hogy lássam, bebizonyosodik-e az, amit egy blogon írtak, hogy ált. kerülik a magukfajta lányokat, mint pl. engem.
2013. nov. 19. 19:50
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jársz el sehova,nagyon bezárkózol,mint sokan hasonlóak,akkor nyilvánvalóan kerülni fognak.
2013. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretek emberek közé menni, meg mindent szó szerint veszek, ezért viccelődni sem igazán lehet velem. Nem is szeretem, ha viccelődnek velem, mert úgy érzem, hogy hülyeségeket beszélnek.
2013. nov. 19. 19:55
 7/23 anonim ***** válasza:

Értem,csak akkor veled tényleg elég nehéz lehet megismerkedni..

Tényleg,te mit javasolsz,hogyan lehet veled és a hasonló lányokkal megismerkedni?

2013. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszok a statisztika szerint irrelevánsak, egyik válaszoló sem asperger szindrómás.
2013. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a célközönség, de gondoltam megerősítem amit azon a blogon olvastál. Én egyidős vagyok veled és még soha senki sem kezdeményezett nálam. Persze ehhez hozzátartozik,hogy én se mertem soha jeleket küldeni senkinek, mert féltem a reakcióktól + külsőre sem vagyok olyan vonzó + nem is nagyon járok el sehova.

25L

2013. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Őszintén meg kell mondani, hogy tetszik neked az illető lány, mert utalgatásokból, félmosolyokból, másról folyó beszélgetésben nem fogja észrevenni. Fel kell vetni valami érdekes témát, és értelmesen elbeszélgetni vele erről. Ha be tudod bizonyítani neki azt, hogy intelligens, értelmes ember vagy, akkor sikeres lehetsz nála. Nálam ez működik. Valójában az olyan lányok mint én csak látszólag zárkózottak. Tudunk mi értelmesen beszélni, csak nem mindenkivel akarunk. Mi tényleg kitüntetünk embereket a figyelmünkkel. Még valami: Jobb az, ha félrevonulsz vele, mert 3 embernél nagyobb csoportban teljesen elnémul. Mi megfigyeljük az embereket, szóval hagyd, hogy megfigyeljen, pl. amikor a barátaival ül egy asztalnál menj oda valami ürüggyel, beszélj a barátaival, majd hívd félre. Sugározz biztonságot.
2013. nov. 19. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!