Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem megy ez nekem?

Miért nem megy ez nekem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit a pályaudvaron szoktam látni amugy ugyanazzal a busszal járunk néha, na mindegy

Mikor látom hogy ott van egyedül akkor menjek oda beszélgetni?

Mit mondjak neki?

Kicsit félek mert nagyon is az esetem



2013. nov. 19. 22:05
 1/3 Sir Sarcasm ***** válasza:
És mitől félsz, talán attól hogy megesz? Tudom, hogy nehéz.. na de vegyél erőt magadon és szólítsd le.
2013. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha egyedül van, simán odamehetsz, legalább a tömeg miatt nem izgulsz.

Hogy hogyan akarsz nyitni az a te választásod:


1. Köszönsz neki, bemutatkozol, és elmondod neki, hogy tetszik neked, és meg szeretnéd ismerni.

2. Találj ki valami kérdést, és kérdezd meg, hogy pl.: Mennyi az idő? Honnan indul az 123-as busz? stb...

3. Odamész hozzá, köszönsz neki, megkérdezed, hogy "Te is XY településre mész?" "Amúgy Péter vagyok, téged hogy hívnak?": Ennek az a lényege, hogy nem mondod el elsőre, hogy tetszik neked, csak egyszerűen beszélgetsz vele. Ez akár lehet a folytatása a 2. pontnak is.


És hogy mi legyen ezután? Kérdezd meg, hogy melyik iskolába jár, hogy bírja, aztán megkérdezheted hogy hány éves/hanyadikos. Közben mindig mondj valamit te is, mert úgy fog tűnni a beszélgetés, mint egy kvízműsor Vágó Istvánnal.


Van még egy jó módszer, hogy ne legyen unalmas a beszélgetés: Ha kérdez valamit, például legyen most az a mondat, hogy: "És te hány éves vagy?"... Még ne válaszold meg, csak annyit mondj, hogy: "Mennyinek látszok?"

Ez arra is jó, hogy felkeltsd az érdeklődését, elkezd gondolkozni rajta, végül azt mondja nevetve pl., hogy: "Nem tudom". Válaszolsz, hogy: "Tippelj egy számot 1-100-ig."...


Nem nehéz, csak feleslegesen görcsölsz rajta, legyél olyan spontán, mint ahogy én írtam a példákat. Először persze nem árt, ha kitalálsz előre kérdéseket, poénokat, meg ilyen fordulatokat de később nem lesz rá szükséged. ;)

2013. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges túlságosan idegeskedned, mert ha nem vagy az esete, akkor nincs mit elrontanod, ha meg az esete vagy, akkor nem hiszem, hogy azért dobna, mert nem jutott eszedbe valami jó téma.
2013. nov. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!