Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tolna megyei meleg srácok...

Tolna megyei meleg srácok nektek se sikerül kapcsolatot kialakítanotok? Nekem még az ismerkedés se nagyon megy, ha valakivel elkezdek beszélgetni, levelezni néhány nap után eltűnik.

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajdú-Bihari vagyok. Én is vagyok így. Tőlem mindenki messze lakik, de annyit tudok mondani,

A türelem rózsát terem! Igaz a rózsának meg tövise van de az mellékes..

Igen, én is, nem egy bunkó faszopóval és nem kettő kedves szexajánlatot kaptam, de ne add fel van remény. Tőlem messze lakik mindenki. Egy normális Hajdú-Bihari srácot ismerek rajtam kívül, ő se pont itt van hanem 70kmre.. de erre mondom én hogy a türelem egy nap rózsát terem.

Jómagam, már lassan egy éve vagyok itt a gyakorin, csak 10srác van aki úgy megfelelne, mindegyik az ország különböző pontjain vannak, úgyhogy ne add fel kedves testvérem nem vagy egyedül!

2013. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Én Tolna megyei vagyok:) írj privit:) 17/f
2013. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tolnából ismerek pár meleg srácot:D Csak nekem ők vannak messze:SS
2014. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÍRj privátot F21
2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!