Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjen valaki aki...

Hogy ismerkedjen valaki aki nem jár el sehová, félénk, visszahúzódó és még ráadásul csúnya is és önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Na most egy kérdésben felsoroltam szinte az összes rossz tulajdonságomat.. :D De minden, a kérdés adott... Akkor én most magányra vagyok ítéltetve? Tudom hogy azt mondjátok hogy még korai ilyet mondanom de nem hinném hogy olyan sok lenne már hátra. Egyedül mit ér az élet...? 18/L
2013. nov. 19. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Neten. És egy hasonló kaliberű pasi meg is akar majd ismerni. Kitartás!
2013. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
itt:)
2013. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. :) Csak tényleg szinte minden nap ezzel próbálkozok, emberek megismerni, de valahogy érzem hogy nem fog sikerülni, mintha számomra nem lenne senki.. de tényleg..
2013. nov. 19. 23:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet magadról? 17/L
2013. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
*embereket
2013. nov. 19. 23:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán csinálok magamról képeket, nem szeretem nézegetni hogy milyen csúnya vagyok. :)
2013. nov. 19. 23:00
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el sokkal jobban jársz, ha megtanulsz élőben ismerkedni. Nem egyszerű, de a szereleméet megéri küzdeni. F/22
2013. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bummer ***** válasza:
100%

1. Találj valamit amivel megerősödik az önbizalmad. Törődj először is az életeddel, a jövőddel. Ha van valami amit ki akarsz próbálni, vagy meg akarsz tanulni, vagy el akarsz érni, ess neki, kösd le magad és leld meg a célod.

2. Félénk és visszahúzódó a fele az embereknek amíg nem kerül olyan közegbe ahol el tudja magát engedni, hidd el az fordul a legnagyobbat.

Keress barátokat, keress olyan társaságokat akik a te személyiségedhez, a egyéniségedhez, gondolatvilágodhoz hasonlóak. (hobbik, stílusok, stb.)

3. Ha csúnyának érzed magad, akkor állj a tükör elé és tedd fel a kérdést, mitől láthatnád magad szebbnek. (Ne a sztereotípiák szerint, vagy hogy más mikro közösségek szerint, hanem magad szemével.)


Legyen az első célod hogy megismerkedj magaddal és jó "barátok" legyetek. :)

Mert ha magaddal se állsz szóba, elégedetlen vagy, akkor mit vársz az élettől?


30/F

2013. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek,mert hasonló srác vagyok,tehát én is amolyan félénkebb,visszahúzódóbb,illetve önbizalomhiányom is van sajnos a sok visszautasítás és még egyéb dolgok miatt.Ha van kedved,én beszélgetnék,ismerkednék veled szívesen.

22/F

2013. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha meggondolod magad, kérlek nekem is küldj egy képet magamról, én is küldök, ígérem és be is tartom. Rám is minden igaz, amit felsoroltál, kivéve, hogy én nem vagyok csúnya, de a szépség relatív, erre gondolj. Nagyon egyedül vagyok, szívesen barátkozom.


19L

2013. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!